Mała 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Mała, oferowane bezpośrednio przez Nordic House Deweloper Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul.Mała 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Mała 3

2 zdjęcia

Mała 3

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja zakłada remont i przebudowę istniejącego budynku wielorodzinnego z usługami, oraz jego rozbudowę i nadbudowę. W istniejącym budynku powstanie 1 lokal usługowy oraz 11 lokali mieszkalnych zachwycających niepowtarzalnym przedwojennym klimatem. Z kolei w nowej części zaprojektowano 1 lokal usługowy i 29 lokali mieszkalnych.

Naszą inwestycję wyróżnia, obok charakteru i klimatu samej ulicy Małej.

Inwestycja Mała 3 znajduje się na Nowej Pradze, ul.Mała 3 (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Nordic House Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Mała 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mała 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nordic House Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja. Cicha i spokojna uliczka znajduję się tuż przy ścisłym centrum Pragi-Północ, w odległości 500m od stacji metra Dworzec Wileński.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mała 3?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mała 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Mała 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Inżynierska 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mała 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mała 3 znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 11 w odległości 250 m, Technikum Nr 20 w odległości 250 m, Przedszkole nr 184 w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mała 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 330 m znajduje się Lidl, w odległości 360 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mała 3 w odległości 200 m znajduje się Orlik, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się TKKF Błyskawica.

Data publikacji: 13.09.2017
Data aktualizacji: 21.03.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: