Cichy Zakątek IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cicha, oferowane bezpośrednio przez Nord House Sp. z o.o.

gdański, Pruszcz Gdański, ul. Cicha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Cichy Zakątek IV

8 zdjęć

Cichy Zakątek IV
Cichy Zakątek IV
Cichy Zakątek IV
Cichy Zakątek IV

Najbliższe inwestycje

 • Debiut IV
  od: 7 344 zł/m2

  Inpro S.A.

 • Andromeda
  od: 6 645 zł/m2

  Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

 • Virgo
  od: 7 400 zł/m2

  Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Cichy Zakątek to kameralna, piętrowa zabudowa mieszkaniowa usytuowana w Pruszczu Gdańskim. Architektura operuje nowoczesną formą, pokrytą białą elewacją.

Prace projektowe prowadzone były z największą starannością i troską o detale. Na osiedlu, w pierwszym etapie, zamieszka 16 rodzin w mieszkaniach o powierzchniach od 48 do 67 m2. Dużym atutem projektu jest pełna funkcjonalność przy zachowaniu optymalnego metrażu, gwarantująca ustawność pokoi. Dodatkowo brak ścian konstrukcyjnych wewnątrz mieszkań, znacznie zwiększa możliwości ich indywidualnej aranżacji. Zadbaliśmy o to, aby połączyć nowoczesność i funkcjonalność budynków z komfortem mieszkań oraz z bezpieczeństwem otoczenia.

Idąc z postępem czasu pragniemy dostosować się i spełnić oczekiwania, jakie stawiają na rynku deweloperskim Klienci, dlatego też pragniemy przestawić Państwu obecnie realizowaną Inwestycję.

Podążając za Państwa oczekiwaniami, jesteśmy nastawieni na wykonanie od początku do końca naszej Inwestycji na jak najwyższym poziomie, co wiąże się zarówno z materiałami, technologią, kadrą, która swoim zaangażowaniem daje gwarancje jak najlepiej wykonanych prac, jak również z usytuowaniem naszego osiedla w Pruszczu Gdańskim, który nieustannie rozwija się jako miasto.

Inwestycja Cichy Zakątek IV znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Cicha (1.3 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Nord House Sp. z o.o..

Inwestycja Cichy Zakątek IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cichy Zakątek IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nord House Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cichy Zakątek IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Cichy Zakątek IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cicha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cichy Zakątek IV znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Psychologiczno-Pedagogiczna Poradnia ,,Mały Król" w odległości 280 m, Niepubliczny Integracyjno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ,,Lawendowy Król" w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cichy Zakątek IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cichy Zakątek IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cichy Zakątek IV w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.10.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: