Kamienica Za Teatrem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez Nickel Development Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 467 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienica Za Teatrem

8 zdjęć

Kamienica Za Teatrem
Kamienica Za Teatrem
Kamienica Za Teatrem
Kamienica Za Teatrem

Najbliższe inwestycje

 • Dąbrowskiego 58

  Masterm Investment

 • Goplana budynek B
  od: 7 941 zł/m2
  Pod wynajem

  Colian Developer

 • Bookowska 18
  od: 9 650 zł/m2

  Monday Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja Nickel Development jest efektem naszych długich poszukiwań idealnej formy. Zlokalizowana w samym centrum miasta, otoczona pięknymi zabytkowymi kamienicami, sama w sobie nie mogła być zabytkowa. Czas bowiem biegnie naprzód także na starych ulicach, pełnych wspomnień z przeszłości. W niedalekiej okolicy powstały nowoczesne biurowce, dynamicznie rozbudowują się pobliskie Międzynarodowe Targi Poznańskie.Dlatego architektura jaką chcielibyśmy Państwu zaproponować musi łączyć w sobie to, co najlepsze w tradycji urbanistycznej, z nowoczesną formą i nowatorskimi rozwiązaniami. Kamienica Za Teatrem przy ulicy Dąbrowskiego 29 nawiązuje swym kształtem do sprawdzonej w tkance miejskiej zabudowy kamienicznej, ale w świeżej, nowej odsłonie. Przedstawienie czas zacząć.Od frontu nowoczesna, prosta bryła kamienicy biurowej. Skromna, nieskomplikowana elewacja podkreśla urok sędziwych sąsiadek, sama, bez kompleksów, prezentując nowe spojrzenie na architekturę. Zaprojektowano w niej przestrzenne powierzchnie biurowe klasy B+ na 5 kondygnacjach i lokale użytkowe na parterze. Podział i aranżacja wnętrz uzależnione będą od potrzeb inwestorów. Tętniąca życiem w dzień, pod wieczór odgrywać będzie rolę strażniczki spokoju mieszkańców części mieszkalnej, oddalonej od ulicy, ukrytej za kamienicami, w zieleni.Część mieszkalna złożona jest z 5 segmentów tworzących przestronne atrium, w którym posadzona zostanie zieleń, i w której ulokowane zostaną potrzebne mieszkańcom usługi.Łącznie w Kamienicy Za Teatrem (ul. Dąbrowskiego, Poznań Jeżyce) powstanie 160 mieszkań od 26 do 90 metrów kwadratowych. Niemal każde mieszkanie będzie miało balkon lub loggię. Niektóre oferować będą dwa balkony – jeden w części dziennej i jeden w głównej sypialni. ScenografiaKamienica Za Teatrem powstaje w samym centrum miasta. Uzupełnia niekompletną w tym miejscu tkankę miejską oferując swoim lokatorom bardzo bogatą infrastrukturę dostępną niemal krok od domu. Stąd wszędzie jest blisko – do teatru, parku, sklepu, szpitala. Wszystko, co jest potrzebne do życia znajduje się w zasięgu 10-minutowego spaceru. Po bułki można wyskoczyć w kapciach, wybierając się do teatru nie trzeba zakładać etoli. Awangardowa kamienica od frontu i spokojny, klasyczny budynek mieszkalny w głębi oferują komfort mieszkania w przemyślanych, dobrze zaprojektowanych wnętrzach i komfort pracy w otoczeniu sprzyjającym kreatywnym pomysłom.

Inwestycja Kamienica Za Teatrem znajduje się na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego 29 (1.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Nickel Development Sp. z o.o.

Inwestycja Kamienica Za Teatrem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 166 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Za Teatrem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nickel Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Za Teatrem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Kamienica Za Teatrem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynek Jeżycki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Za Teatrem znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Jeżyki w odległości 80 m, Prywatna Szkoła Podstawowa "HARMONIA" w odległości 80 m, Prywatne Gimnazjum Językowo - Informatyczne w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Za Teatrem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 140 m, Jeżycka Poradnia Medycyny Rodzinnej w odległości 140 m, Edictum w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Za Teatrem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Biedronka, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 60 m znajduje się Piekarnia Gruzińska Daviti.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Za Teatrem w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 11.11.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: