Domino Park Siemianowice II Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Budryka/Domina, oferowane bezpośrednio przez

NEXX Developer Sp. z o.o

Siemianowice Śląskie, ul. Budryka/Domina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domino Park Siemianowice II EtapDomino Park Siemianowice II Etap

13 zdjęć

Domino Park Siemianowice II Etap
Domino Park Siemianowice II Etap
Domino Park Siemianowice II Etap
Domino Park Siemianowice II Etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

* Zastosowane rozwiązania proekologiczne * Tarasy/balkony wykończone w nowoczesnym systemie podłogi pływającej (montaż bez fug) * Na tarasach zamontowane gniazdko elektryczne oraz oświetlenie * Najwyższa jakość wykonania tynków *mieszkania PREMIUM bud F CENTRALNE STEROWANIE ROLET Z PILOTEM, VIDEODOMOFONY, OKNA W STYSTEMIE HST( 7-komorowe podnoszono-przesuwne) W SALONACH W APARTAMENTACH NA OSTATNIM PIĘTRZE, roleta INTERIGO na oknie HST zamiast rolety nadstawnej - na życzenie klienta roleta nadstawna z rewizją z przodu ( koszt dodatkowy) W budynkach E,F,G,H wybrane apartamenty z panoramą okienną

Stolarka okienna

Wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie * Okno przesuwne w salonie zaprojektowane w każdym mieszkaniu * Okna 3-szybowe, 7-komorowe, *Zamontowane filtry antysmogowe w stolarce okiennej

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe o podwyższonej klasie antywłamaniowości

Balkony

Wykończone wielkoformatową płytką gresową, montowaną w systemie podłogi pływającej, balustrady ze szkła i nierdzewki

Ściany

Ściany murowane z silikatów o dobrej izolacji akustycznej i termicznej

Instalacje

Możliwość zamontowania kuchenki indukcyjnej * Możliwość zamontowania instalacji klimatyzacji, na etapie budowy możliwość ingerowania w instalację,

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe miejskie wodne sterowane w każdym pokoju oddzielnie

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna i grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowe mieszkania na pograniczu Chorzowa i Siemianowic to projekt następnych 4 czterokondygnacyjnych budynków, ujętych w kameralnym osiedlu nowoczesnych mieszkań, otoczonych bujną roślinnością. Zamknięte i monitorowane osiedle oraz całodobowa ochrona zagwarantują Mieszkańcom bezpieczeństwo i pewność, że to, co najważniejsze, jest odpowiednio chronione. Osiedle Domino Park II będzie wzbogacone o siłownię plenerową, bezpieczny plac zabaw i stylowe patio dla Mieszkańców.

Miejsce, w którym powstanie inwestycja graniczy z Chorzowem, dlatego Domino Park II to doskonała opcja, dla osób poszukujących nowego mieszkania w Chorzowie, Siemianowicach i wyjątkowa alternatywa dla rynku katowickiego. Świetna komunikacja i rozbudowana sieć dróg sprawiają, że dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko kwadrans!

Domino Park II to przekrój najpopularniejszych metraży zaczynających się już od 35 m2 i sięgających nawet 90 m2.

Niewielkie dwa pokoje to doskonałe mieszkanie dla inwestora lub lokal na start, z kolei duże apartamenty, to przestronne 4 pokoje dla rodziny z wyjątkowym widokiem na okolicę. Obcowanie z naturą ułatwią wyjątkowe mieszkania z ogrodami, a także duże balkony, loggie i przestronne tarasy jak również okna panoramiczne i zimowy ogród . Plany mieszkań zostały przygotowane w oparciu o nasze 20 – letnie doświadczenie: w dużych mieszkaniach znalazły się garderoby i pomieszczenia gospodarcze, a wszystkie mieszkania posiadają funkcjonalne łazienki i łatwe do aranżacji wnętrza.

ZALETY INWESTYCJI DOMINO PARK * Osiedle zamknięte wraz z ochroną i całodobowym monitoringiem * Wejścia do klatek zabezpieczone cyfrowym domofonem * Przestronne i zróżnicowane balkony i tarasy * Ogródki przydomowe na parterach * Kompleksowe wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej wraz z osprzętem * Możliwość zakupu komórki lokatorskiej * Ogólnodostępne wózkownie * Wiata rowerowa * Podjazdy dla wózków inwalidzkich * Winda cichobieżna w każdym budynku * Garaże podziemne oraz liczne miejsca parkingowe * Zielony dziedziniec z placem zabaw, strefą fitness oraz elementami małej architektury * Wybrane apartamenty z oknem panoramicznym * Modernistyczna architektura I wiele innych…..

MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA WŁASNEJ PRZESTRZENI.

IDEALNE DLA INWESTORÓW NA WYNAJEM.

BEZ PODATKU PCC.

BEZ POŚREDNIKÓW.

BEZ CZYNSZU.

Inwestycja Domino Park Siemianowice II Etap znajduje się w Siemianowicach Śląskich, ul. Budryka/Domina (0.1 km od Chorzowa), została zrealizowana przez NEXX Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Domino Park Siemianowice II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NEXX Developer Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m.

W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2879 metrów od inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Stary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w odległości 158 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. Jana Pawła II w odległości 188 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 202 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Stomatologii w odległości 552 m, Dentomed Stomatologia i Lekarze Specjaliści w odległości 728 m, Remedium w odległości 888 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 425 m znajduje się Piekarnia i Cukiernia "Stach", w odległości 446 m znajduje się Klaus, w odległości 490 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap w odległości 219 m znajduje się boisko / kort, w odległości 379 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 394 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 23.09.2020
Data aktualizacji: 01.07.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: