Domino Park Siemianowice II Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Budryka/Domina, oferowane bezpośrednio przez NEXX Seredyński sp. k.

Siemianowice Śląskie, ul. Budryka/Domina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 125 ofert w najbliższej okolicy!

Domino Park Siemianowice II Etap

13 zdjęć

Domino Park Siemianowice II Etap
Domino Park Siemianowice II Etap
Domino Park Siemianowice II Etap
Domino Park Siemianowice II Etap

Najbliższe inwestycje

 • Dębowy Park
  od: 5 700 zł/m2

  Dębowy Park

  Adatex

  Mieszkanie Siemianowice Śląskie
  ul. Oświęcimska
  0.8 km od Chorzowa
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 54-78 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • siłownia plenerowa

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania na pograniczu Chorzowa i Siemianowic to projekt następnych 4 czterokondygnacyjnych budynków, ujętych w kameralnym osiedlu nowoczesnych mieszkań, otoczonych bujną roślinnością. Zamknięte i monitorowane osiedle oraz całodobowa ochrona zagwarantują Mieszkańcom bezpieczeństwo i pewność, że to, co najważniejsze, jest odpowiednio chronione. Osiedle Domino Park II będzie wzbogacone o siłownię plenerową, bezpieczny plac zabaw i stylowe patio dla Mieszkańców.

Miejsce, w którym powstanie inwestycja graniczy z Chorzowem, dlatego Domino Park II to doskonała opcja, dla osób poszukujących nowego mieszkania w Chorzowie, Siemianowicach i wyjątkowa alternatywa dla rynku katowickiego. Świetna komunikacja i rozbudowana sieć dróg sprawiają, że dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko kwadrans!

Domino Park II to przekrój najpopularniejszych metraży zaczynających się już od 35 m2 i sięgających nawet 90 m2.

Niewielkie dwa pokoje to doskonałe mieszkanie dla inwestora lub lokal na start, z kolei duże apartamenty, to przestronne 4 pokoje dla rodziny z wyjątkowym widokiem na okolicę. Obcowanie z naturą ułatwią wyjątkowe mieszkania z ogrodami, a także duże balkony, loggie i przestronne tarasy jak również okna panoramiczne i zimowy ogród . Plany mieszkań zostały przygotowane w oparciu o nasze 20 – letnie doświadczenie: w dużych mieszkaniach znalazły się garderoby i pomieszczenia gospodarcze, a wszystkie mieszkania posiadają funkcjonalne łazienki i łatwe do aranżacji wnętrza.

ZALETY INWESTYCJI DOMINO PARK * Osiedle zamknięte wraz z ochroną i całodobowym monitoringiem * Wejścia do klatek zabezpieczone cyfrowym domofonem * Przestronne i zróżnicowane balkony i tarasy * Ogródki przydomowe na parterach * Kompleksowe wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej wraz z osprzętem * Możliwość zakupu komórki lokatorskiej * Ogólnodostępne wózkownie * Wiata rowerowa * Podjazdy dla wózków inwalidzkich * Winda cichobieżna w każdym budynku * Garaże podziemne oraz liczne miejsca parkingowe * Zielony dziedziniec z placem zabaw, strefą fitness oraz elementami małej architektury * Wybrane apartamenty z oknem panoramicznym * Modernistyczna architektura I wiele innych…..

MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA WŁASNEJ PRZESTRZENI.

IDEALNE DLA INWESTORÓW NA WYNAJEM.

BEZ PODATKU PCC.

BEZ POŚREDNIKÓW.

BEZ CZYNSZU.

Inwestycja Domino Park Siemianowice II Etap znajduje się w Siemianowicach Śląskich, ul. Budryka/Domina (0.1 km od Chorzowa), jest realizowana przez NEXX Seredyński sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NEXX Seredyński sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
* Zastosowane rozwiązania proekologiczne * Tarasy/balkony wykończone w nowoczesnym systemie podłogi pływającej (montaż bez fug) * Na tarasach zamontowane gniazdko elektryczne oraz oświetlenie * Najwyższa jakość wykonania tynków *mieszkania PREMIUM bud F CENTRALNE STEROWANIE ROLET Z PILOTEM, VIDEODOMOFONY, OKNA W STYSTEMIE HST( 7-komorowe podnoszono-przesuwne) W SALONACH W APARTAMENTACH NA OSTATNIM PIĘTRZE, roleta INTERIGO na oknie HST zamiast rolety nadstawnej - na życzenie klienta roleta nadstawna z rewizją z przodu ( koszt dodatkowy) W budynkach E,F,G,H wybrane apartamenty z panoramą okienną

Stolarka okienna

Wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie * Okno przesuwne w salonie zaprojektowane w każdym mieszkaniu * Okna 3-szybowe, 7-komorowe, *Zamontowane filtry antysmogowe w stolarce okiennej

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe o podwyższonej klasie antywłamaniowości

Balkony

Wykończone wielkoformatową płytką gresową, montowaną w systemie podłogi pływającej, balustrady ze szkła i nierdzewki

Ściany

Ściany murowane z silikatów o dobrej izolacji akustycznej i termicznej

Instalacje

Możliwość zamontowania kuchenki indukcyjnej * Możliwość zamontowania instalacji klimatyzacji, na etapie budowy możliwość ingerowania w instalację,

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe miejskie wodne sterowane w każdym pokoju oddzielnie

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna i grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m. W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Michałkowice Domina n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w odległości 190 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 w odległości 190 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice II Etap w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Boisko wielkofunkcyjne, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.09.2020
Data aktualizacji: 01.07.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: