Bemowo Line

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szeligowska, oferowane bezpośrednio przez Nexity Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 322 oferty w najbliższej okolicy!

Bemowo Line

6 zdjęć

Bemowo Line
Bemowo Line
Bemowo Line
Bemowo Line

Najbliższe inwestycje

 • Modern City etap C
  od: 10 700 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

 • Modern City etap D
  od: 11 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

 • Modern City etap B
  od: 10 600 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja Bemowo Line – budynek Art. (etap 1) to kameralny 5-piętrowy budynek na warszawskim Bemowie, charakteryzujący się nowoczesną architekturą. Inwestycja będzie wieloetapowa, a w ramach osiedla powstanie duża przestrzeń na tereny rekreacyjne: dla mieszkańców przeznaczono ogromny pas zieleni, który posłuży do relaksu, natomiast dla najmłodszych, w kolejnych etapach realizacji osiedla, powstanie plac zabaw.

Inwestycja Bemowo Line znajduje się na Chrzanowie, ul. Szeligowska (8.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Nexity Polska Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bemowo Line nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nexity Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bemowo Line mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Bemowo Line znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chrzanów 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bemowo Line znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Mali Ekolodzy w odległości 160 m, Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek" w odległości 460 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "Niebieska Sprężynka" w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bemowo Line składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Park Handlowy City Park Lazurowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bemowo Line w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.11.2018
Data aktualizacji: 22.04.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: