Top View Apartments

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zbójnicka, oferowane bezpośrednio przez

New Design Apartments Sp. z o.o.

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Zbójnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 266 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Top View ApartmentsTop View Apartments

4 zdjęcia

Top View Apartments
Top View Apartments
Top View Apartments
Top View Apartments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Garaże – 32, Miejsca postojowe - 48

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Top View Apartments – Stoki, to zespół dwóch budynków, w których znajduje się 48 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań od 32-metrowych kawalerek do przestronnych 102-metrowych penthouse’ów. Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki, a te na piętrach duże tarasy lub balkony z widokiem na cichą i spokojną okolicę. Do dyspozycji mieszkańców są wewnętrzne garaże oraz komórki lokatorskie, a także parking zewnętrzny z zadaszonymi wiatami oraz plac zabaw dla dzieci. Budynki wyposażone są w nowoczesne windy, a inwestor zadbał o każdy detal związany z estetyką.

Inwestycja Top View Apartments znajduje się na Stokach, ul. Zbójnicka (5.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez New Design Apartments Sp. z o.o.

Inwestycja Top View Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Top View Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców New Design Apartments Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Top View Apartments?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Top View Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1450 metrów od inwestycji Top View Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Top View Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Top View Apartments znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 382 m, szkoła w odległości 462 m, Przedszkole Miejskie nr 94 w odległości 467 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Top View Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia „Janosik” w odległości 457 m, I Szpital Miejski im. dr. Emanuela Sonnenberga w odległości 638 m, I Szpital Miejski im. dr. Emanuela Sonnenberga w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Top View Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 459 m znajduje się Furmaniak, w odległości 461 m znajduje się Dino, w odległości 516 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Top View Apartments w odległości 393 m znajduje się boisko / kort, w odległości 599 m znajduje się boisko / kort, w odległości 707 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.06.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: