Miejskie Zacisze

Wszystkie mieszkania z ogródkami! Do pietra też!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMiejskie Zacisze

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1176 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miejska Przystań(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Miejska 39 (5.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 3 408/m2
  Miejska Przystań
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 48 - 102 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Miejska Przystań
 • Senatorska 118(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Senatorska 118 (5.7 km od centrum Rzeszowa)
  Senatorska 118
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 58 - 103 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  BS Deweloper Sp. z o. o.
 • Kwiatkowskiego Park(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. E.Kwiatkowskiego (4.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 300 brutto/m2
  Kwiatkowskiego Park
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 53 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  DK BROKERS Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Miejskie Zacisze

Miejskie Zacisze to propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa na młodym, rozwojowym osiedlu Budziwój przy ul. Miejskiej. Nasza Inwestycja zlokalizowana jest 10min drogi od centrum Rzeszowa. W ramach osiedla powstanie 56 mieszkań a każde z nich będzie posiadać ogródek o powierzchni od 80mkw do 100mkw.Miejskie Zacisze to mieszkania w dwóch wariantach:• Mieszkanie na parterze o pow. 68,6mkw wraz z ogrodem od 80mkw do 100mkw• Mieszkanie na górze o pow. 75,6mkw wraz z użytkowym poddaszem o pow. ok 55mkw użytkowych oraz ogrodek od 80mkw do 100mkwDodatkowo do każdego mieszkania są dostępne po 2 miejsca postojowe w cenie.Mieszkania bezpośrednio do dewelopera. Kupujący NIE PŁACI prowizji oraz podatku PCC w wysokości 2%.Mieszkania obecnie budowane są w III etapie inwestycji. Planowane oddanie w trzecim kwartale 2020r.Zachęcamy do kontaktu aby uzyskać szczegółowe informacje.

Inwestycja Miejskie Zacisze znajduje się w Rzeszowie, ul. Miejska 91, 93 (6.1 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera Miejskie Zacisze.

Inwestycja Miejskie Zacisze jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Miejskie Zacisze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 76 do 130 metrów kwadratowych w cenie od 4 299 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Miejskie Zacisze przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: po 2 miejsca do każdego mieszkania.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Miejskie Zacisze

Ul. Miejska to przede wszystkim ulica którą dojedziemy tylko i wyłącznie do istniejących tam domów i mieszkań. Z niski natężeniem ruchu, po której nie jeżdżą ciężkie samochody, co gwarantuje nam spokojne warunki do życia. Blisko znajdują się również, sklepy, przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, kościół, tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miejskie Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Miejskie Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Pawła II Dom Seniora 06.

Data publikacji: 05.11.2019

Data aktualizacji: 06.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie