Apartamenty Łąkowa

- Odetchnij przestrzenią - 6 km od Metra Młociny!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMDG Invest

Ceny od: 4 356 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łąkowa dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1.3
4
121,43 m²
Parter
2.3
4
121,43 m²
Parter
3.3
4
121,43 m²
Parter
4.1
4
121,43 m²
Parter
4.3
4
121,43 m²
Parter
5.1
4
121,43 m²
Parter
5.3
4
121,43 m²
Parter

Opis Inwestycji

Zamknięte Osiedle dwupoziomowych apartamentów jednorodzinnych „Łąkowa” zostało stworzone z myślą o ludziach szukających mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem chcących pozostać w bezpośrednim sąsiedztwie dużego miasta. Łomianki to prężnie rozwijające się podwarszawskie miasteczko, które z pewnością zaspokoi większość Państwa potrzeb. Znajdują się tutaj liczne lokale usługowe, sklepy, przedszkola, boiska, place zabaw, restauracje, myjnie, a w ostatnim czasie powstała duża galeria handlowa „Auchan”. Osiedle znajduje się zaledwie 15 km od ścisłego centrum Warszawy, 6 km od Metra Młociny, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego oraz obszarów objętych programem „Natura 2000″. Umożliwia to szybką komunikację ze Stolicą, a zarazem pozwala cieszyć się bliskością przyrody, sprzyja spacerom i wycieczkom rowerowym.Powstało sześć budynków, a w każdym z nich po cztery nowoczesne apartamenty. Lokale pozostałe w sprzedaży zależności od rozmieszczenia, posiadają duży taras i mają powierzchnię około 122 metrów kwadratowych. Lokale są dwupoziomowe, każdy z kominkiem i oddzielnym wejściem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przy budowie osiedla dążyliśmy do uzyskania jak najlepszych współczynników przenikalności termicznej oraz wdrożyliśmy technologie energooszczędne. Zabiegi te pozwoliły zadbać o środowisko naturalne, a przyszłym mieszkańcom dają możliwość znacznego zaoszczędzenia na kosztach eksploatacji budynków.Z powodu dbałości o komfort klienta, oszczędności w eksploatacji oraz ochronę środowiska zdecydowaliśmy się m.in na:- zainstalowanie w każdym apartamencie rekuperatora pozwalającego na znaczne oszczędzanie na kosztach ogrzewania (nawet ok. 75% oszczędności na ogrzewaniu gazowym);- styropian grafitowy pasywny (20 centymetrów grubości o współczynniku lambda na poziomie 0,031) posiadający lepsze właściwości termoizolacyjne, aniżeli tradycyjny styropian;- zainstalowanie wielokomorowych okien na profilu firmy VEKA, ze współczyikiem U poniżej 1 dla całego okna;- zastosowanie pieca kondensacyjnego odzyskującego energię pary wodnej wydzielającej się podczas spalania gazu;- pełen dostęp do mediów (prąd, gaz, woda, kanalizacja);- instalację do kominka;taras widokowy wybudowany w systemie CERESIT z widokiem na tereny zielone

Inwestycja Apartamenty Łąkowa znajduje się w Łomiankach, ul. Łąkowa 8 (0.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MDG Invest.

Inwestycja Apartamenty Łąkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łąkowa pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchni 121 metrów kwadratowych w cenie od 4 356 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 121 m2 w cenie od 529 000 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MDG Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: miejsce postojowe, na którym mieszą się dwa samochody, w cenie lokalu.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: 121 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 529 000 do 589 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 356 do 4 850 zł.
Opis płatności:umowa przenosząca własność. jeżeli klientowi potrzebna jest umowa przedwstępna - także jest ona dopuszczalna..
Warunki rezerwacji:umowa rezerwacyjna - bliższe informacje u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Łąkowa

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

W odległości 1550 metrów od inwestycji Apartamenty Łąkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WIŚLANA 01 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Łąkowa znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bajkowa Chatka w odległości 900m, Słoneczko s.cDybowscy Przedszkole Niepubliczne w odległości 950m, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej, w odległości 1100 m znajduje się Szlenk Larysa, lek. med. okulista, w odległości 1100 m znajduje się Fizjomax centrum rehabilitacji.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Centrum Handlowe Auchan Łomianki, w odległości 750 m znajduje się Wiejska Chata, w odległości 1100 m znajduje się Jazz Cafe.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1200 m znajduje się First Villa.

Data publikacji: 13.11.2014

Data aktualizacji: 30.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie