Bema 40

Mieszkania na sprzedaż ul. Bema, oferowane bezpośrednio przez

MaxBud Construction Sp. J.

Łódź, Radogoszcz, ul. Bema 40

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 212 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bema 40

17 zdjęć

Bema 40
Bema 40
Bema 40
Bema 40

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca) : Cena: 30000 zł
 • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc) : Cena: 15000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bema 40 to jedna z bardziej ekskluzywnych inwestycji w Łodzi. Apartamentowiec położony jest w pięknej zielonej okolicy parku Julianowskiego. Teren nieruchomości jest ogrodzony i zagospodarowany, co daje bezpieczeństwo i spokój. Naszą Inwestycje cechuje: 102 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 35 m2 do 126 m2-wysoki standard wykończenia i funkcjonalność:-granit, marmur, stal satynowa, drzwi wejściowe antywłamaniowe, loggie-5 nowoczesnych wind, zjeżdżających do parkingu podziemnego-siłownia-sala zabaw dla dzieci -możliwość wykończenia mieszkań “POD KLUCZ”-CO z sieci miejskiej, Internet, TV kablowa, winda-bardzo dobre połączenie z centrum miasta -parking podziemny i naziemny-ochrona fizyczna, monitoring

Inwestycja Bema 40 znajduje się na Radogoszczu, ul. Bema 40 (6.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez MaxBud Construction Sp. J.

Inwestycja Bema 40 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku. Cały projekt składa się z 102 nowe mieszkania znajdujące się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bema 40 pozostało nam 5 mieszkań dwupoziomowych w sprzedaży.

Inwestycja Bema 40 znajduje się na Radogoszczu, ul. Bema 40 (6.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez MaxBud Construction Sp. J.

Inwestycja Bema 40 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bema 40 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MaxBud Construction Sp. J. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bema 40?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bema 40 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 800 metrów od inwestycji Bema 40 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Arturówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bema 40 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bema 40 znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XXX Liceum Ogólnokształcące w odległości 390 m, Przedszkole Lingwistyczne w odległości 460 m, Przedszkole Miejskie nr 97 w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bema 40 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTMED Sp.z O.O. w odległości 380 m, Centrum Medyczne Medyceusz w odległości 500 m, Centrum Medyczne „Łodzianin” w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bema 40 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Osiedlowy, w odległości 500 m znajduje się Piekarenka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bema 40 w odległości 280 m znajduje się basen, w odległości 380 m znajduje się boisko / kort, w odległości 390 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 20.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: