Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Esparado ONE

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Łagiewnicka, oferowane bezpośrednio przez

Maxbud Apartments

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Łagiewnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Esparado ONEEsparado ONE

5 zdjęć

Esparado ONE
Esparado ONE
Esparado ONE
Esparado ONE

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (19)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc) : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Esperado ONE to kameralna inwestycja. W swojej ofercie posiada 14 mieszkań o różnej powierzchni oraz liczbie pokoi. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione ze względu na duże przeszklenia. Do mieszkań przynależą balkony oraz przestronne tarasy. Esperado ONE znajduje się w łódzkiej dzielnicy Bałuty. W okolicy są zlokalizowane przystanki komunikacyjne, sklepy, placówki edukacyjne oraz park im. Adama Mickiewicza.

Inwestycja Esparado ONE znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Łagiewnicka (4.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Maxbud Apartments.

Inwestycja Esparado ONE została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Esparado ONE nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Apartments przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc)

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Esparado ONE?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Esparado ONE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 227 metrów od inwestycji Esparado ONE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łagiewnicka - Kowalska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Esparado ONE znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Esparado ONE znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 177 m, Przedszkole Miejskie nr 149 w odległości 177 m, Przedszkole Miejskie nr 149 w Łodzi w odległości 186 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Esparado ONE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny Izabela Włodarska w odległości 289 m, Prywatny gabinet stomatologiczny Maria Dominik w odległości 289 m, Dental Pro w odległości 336 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Esparado ONE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 171 m znajduje się Piekarenka, w odległości 178 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 188 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Esparado ONE w odległości 0 m znajduje się boisko / kort, w odległości 251 m znajduje się Orlik, w odległości 259 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.01.2022
Data aktualizacji: 20.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023