GÓRCE.142

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Górczewska 142

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

GÓRCE.142

5 zdjęć

GÓRCE.142
GÓRCE.142
GÓRCE.142
GÓRCE.142

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna słupowo - płytowa.

Dach

Izolacja termiczna styropianowa, pokrycie papą termozgrzewalną. Odwodnienie wpustami dachowymi. Obróbki blacharskie z blachy stalowej.

Elewacja

Ocieplone styropianem wykończone tynkiem. Okładzina ceramiczna na parterze zgodnie z projektem.

Stolarka okienna

PVC jednostronnie pokryte okleiną drewnopodobną a od strony mieszkania w kolorze białym, rozwieralne w każdym pomieszczeniu, przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylności, nawietrzaki okienne w miejscach wyznaczonych w projekcie, szklone zestawem ze szkłem niskoemisyjnym, bezbarwnym, okucia obwiedniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań: Pełne, antywłamaniowe klasy C np. Dierre, Gerda , z jednym zamkiem, wyposażone w próg i wizjer. Oznaczenie numeru lokalu. Wycieraczka zewnętrzna zagłębiona w posadzce.

Balkony

Balkony / Tarasy/przegrody: Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne z cokolikiem Balustrady zewnętrzne stalowe ocynkowane malowane, w miejscach przewidzianych w projekcie balustrady wypełnione szkłem bezpiecznym. Oddzielenia pomiędzy balkonami o konstrukcji stalowej zgodnie z projektem. Balkony w mieszkaniach na ostatniej kondygnacji zadaszone. Lampa oświetleniowa.

Posadzka

W mieszkaniach wylewki cementowe, zbrojone włóknem rozproszonym.

Ściany

Tynk gipsowy w pokojach, a w pomieszczeniach sanitarnych tynk gipsowy zatarty na ostro.

Sufity

Tynk gipsowy.

Parapety wewnętrzne

Wykonane z konglomeratu o grubości 3 cm.

Instalacje

Instalacja C.O., instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna.

Ogrzewanie

Ogrzewanie z sieci miejskiej.

Wentylacja

W kuchni i łazience wentylacja mechaniczna wyciągowa. W kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna) w warstwach posadzkowych lub prowadzone po ścianie. Podejścia wody ciepłej i zimnej do wanny przygotowane do montażu baterii sztorcowej Bez urządzeń sanitarnych i armatury czerpalnej, zakończone korkiem.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna - trójfazowa przy kuchniach elektrycznych, podejścia elektryczne do urządzeń zakończone gniazdkiem dla: zmywarki, lodówki, okapu kuchennego wg projektu. Podejścia do zamontowania urządzeń: zlewozmywak z baterią sztorcową, lodówka, zmywarka.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 29000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

U zbiegu ulic Górczewskiej oraz Kluczborskiej na warszawskim Bemowie powstaje nowa, kameralna inwestycja o nazwie Górce.142. Jest to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, wygodę, ciszę i spokój, a z drugiej strony pragną mieszkać w miejscu niedalekim od centrum miasta, z doskonałą komunikacją, bliskością terenów zielonych i bogatą infrastrukturą.

Wyjątkowa lokalizacja inwestycji oferuje swoim przyszłym Mieszkańcom bogate zaplecze kulturalno – rozrywkowo – sportowe. To doskonałe miejsce na mieszkanie dla Ciebie oraz Twoich Bliskich.

Inwestycję charakteryzuje przede wszystkim kameralność – zaprojektowano bowiem jedynie 50 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 33 m2 do 96 m2 w większości z widnymi, oddzielnymi kuchniami. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki. W projekcie znajdują się również lokale posiadające widne łazienki, dodatkowe WC lub garderobę. Podwyższony standard wykończenia budynku, interesująca i niebanalna architektura to kolejne walory tej inwestycji.

W budynku znajduje się:

50 mieszkań o niestandardowej wysokości – 2,73 m,

1-poziomowy garaż podziemny z miejscami postojowymi pojedynczymi, rodzinnymi i rodzinnymi ze schowkami,

Komórki lokatorskie,

2 windy osobowe,

3 lokale usługowe.

Inwestycja GÓRCE.142 znajduje się na Górcach, ul. Górczewska 142 (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Matexi Polska Sp. Z o.o.

Inwestycja GÓRCE.142 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji GÓRCE.142 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Matexi Polska Sp. Z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana u zbiegu ulic Górczewskiej oraz Kluczborskiej na warszawskim Bemowie.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji GÓRCE.142?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji GÓRCE.142 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 570 metrów od inwestycji GÓRCE.142 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stacja metra.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji GÓRCE.142 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji GÓRCE.142 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 40 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji GÓRCE.142 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 550 m znajduje się Auchan, w odległości 690 m znajduje się Wola Park.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji GÓRCE.142 w odległości 160 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: