Kamienne Kaskady

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kamienna, oferowane bezpośrednio przez Matbud Development Sp. z o. o.

wołomiński, Ząbki, ul. Kamienna 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienne Kaskady

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Skrajna 15
  od: 6 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Mehoffera 32 Sp. z o.o.

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 150 zł/m2

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów etap V
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

„modern side of city”

ZALETY NASZEJ INWESTYCJI

• Nowoczesny i ponadczasowy projekt budynku cechuje zastosowanie najmodniejszych trendów w doborze materiałów wykończeniowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku: Beton architektoniczny, płyty dekoracyjne, klinkier, przestronne tarasy, osobiste strefy zieleni oraz jednostanowiskowe garaże z automatycznymi bramami.

• Apartamenty o funkcjonalnych układach budowane są w ponadstandardowych wysokościach ok. 275cm, wyposażone zostaną w grzejniki płytowe, piece gazowe, parapety kamienne, własne liczniki mediów, kolorowe wideo domofony i prywatne wejścia z zewnątrz, a każdy lokal wykańczany jest z niezwykłą starannością.

Oddanie budynku planowane jest na IV kwartał 2020r.

Inwestycja Kamienne Kaskady znajduje się w Ząbkach, ul. Kamienna 2 (0.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Matbud Development Sp. z o. o..

Inwestycja Kamienne Kaskady została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienne Kaskady pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 69 do 79 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Matbud Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

• W pobliżu: Ok. 300 m do Warszawy-Targówek Ok 200 m Autobusy ZTM Warszawa linie: 145 345 N62 i N66 (strefa I) 1000 m do kolejki podmiejskiej KM, R6 400 m do Szkoły Podstawowa nr 1 w Ząbkach Liczne sklepy, usługi, przedszkola, restauracje, stacje benzynowe 2 km do Ikea Targówek, Domoteka, Leroy Merlin, Makro 8 min autobusem/samochodem do Metro Zacisze

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienne Kaskady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Kamienne Kaskady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zycha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienne Kaskady znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Akademia Fantazji" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienne Kaskady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Łasuch, w odległości 210 m znajduje się Planet, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 27.01.2020
Data aktualizacji: 28.07.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: