Apartamenty Espresso

4 zdjęcia

Apartamenty Espresso
Apartamenty Espresso
Apartamenty Espresso
Apartamenty Espresso

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Espresso dostępne są 2 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (2)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku oraz miejsca zewnętrzne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

83 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się na poziomie 739 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 908 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycję cechuje wyrazisty smak, sprawdzone rozwiązania, ale także sztuka architektoniczna nadająca temu miejscu duszę, całość sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tego punktu zlokalizowanego u zbiegu ulic Mazowieckiej i Andersena. Inwestycja jest doskonałym miejscem, zarówno dla rodzin poszukujących własnej przestrzeni jak i osób ceniących sobie spokój oraz możliwość spędzania czasu na wolnym powietrzu. Całość dopełnia przyjazna okolica, bogata w miejsca, dzięki którym zrealizujesz czynności życia codziennego.

Oferta osiedla składa się jedynie z 12 zróżnicowanych lokali z przestronnymi ogródkami, a każdy cechuje wyrafinowany smak i elegancja.

Kameralna liczba lokali to synonim ekskluzywności przy jednoczesnym rodzinnym charakterze Inwestycji, gdzie lokatorzy będą mogli stworzyć własną, wyjątkową społeczność.

Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o ich funkcjonalności. Nie mniej jednak, zdając sobie sprawę z różnych upodobań mieszkańców Deweloper daje możliwość dostosowania układów na odpowiednim etapie budowy. Lokale zostały również przystosowane pod instalacje Smarthome.

Każde mieszkanie ma przemyślaną, dobrze rozplanowaną przestrzeń. Przestronne i ustawne pomieszczenia to atut, który docenili nasi dotychczasowi Klienci. Lokale budowane są w ponadstandardowych wysokościach ok. 272 cm, Na wyposażeniu znajdują się grzejniki płytowe, piec gazowy, parapety kamienne, własne liczniki mediów, kolorowe wideo domofony. Prywatność zapewni lokatorom niezależne wejście z zewnątrz do każdego z lokali.

Naszym zdaniem, każda architektura powinna komponować się z naturą. Dlatego też w Apartamentach Espresso nie mogło zabraknąć służących odpoczynkowi zielonych tarasów i ogródków. A otoczenie zdobić będzie starannie dobrana, wypielęgnowana zieleń.

Inwestycja Apartamenty Espresso znajduje się w Ząbkach, ul. Mazowiecka 12 (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Espresso została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Espresso w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni 83 metrów kwadratowych, w cenie od 8 908 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni 83 m2 w cenie od 739 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

• 2500 m do Warszawy-Targówek, 700 m do Warszawa-Rembertów • 200 m Autobusy ZTM Warszawa linie: 199, 299 (strefa I) • 250 m Przedszkole Publiczne „Jaś i Małgosia” • 2400 m do kolejki podmiejskiej KM, R6 • 1500 m do Miejskiego Centrum Sportu • 500 m do Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkach • Kaufland, Biedronka, mniejsze sklepy spożywcze, usługi, apteka, restauracje, stacja benzynowa, BNP Paribas, bankomat, paczkomat • 5 km do M1, Ikea Targówek, Domoteka, Leroy Merlin, Makro • 20 min autobusem/samochodem do Metro Zacisze

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Espresso?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Espresso mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Espresso znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maczka 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Espresso znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Espresso znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole ,,Bezpieczny Przedszkolak" w odległości 120 m, Publiczne Przedszkole "Wyspa Przygód" w odległości 190 m, Przedszkole Niepubliczne Jasia i Małgosi w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Espresso składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Stokrotka, w odległości 360 m znajduje się Api.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Espresso w odległości 230 m znajduje się Skylab Fitness, w odległości 410 m znajduje się Body Fan Fitness Club, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2022
Data aktualizacji: 07.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Ząbkach

Oferty w Ząbkach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: