Green Square

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Karsiborska, oferowane bezpośrednio przez Masterm Investment

Świnoujście, ul. Karsiborska 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 273 oferty w najbliższej okolicy!

Green Square

4 zdjęcia

Green Square
Green Square
Green Square
Green Square

Najbliższe inwestycje

 • Zielona Ostoja
  od: 13 500 zł/m2

  Zielona Ostoja

  NADMORSKA Sp. z o.o.

  Mieszkanie Świnoujście
  ul. 11-go Listopada 70
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 27-122 m2
  • Mieszkań: 51
  • Pokoje: 1-4
 • Sun Towers Świnoujście
  od: 8 481 zł/m2

  Sun Towers Świnoujście

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

  Mieszkanie Świnoujście
  ul. Wyspiańskiego
  0.6 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 34-188 m2
  • Mieszkań: 57
  • Pokoje: 1-5
 • Greeneri Park
  od: 16 974 zł/m2

  Greeneri Park

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

  Mieszkanie Świnoujście
  ul. Bogusławskiego 3-5
  0.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 25-90 m2
  • Mieszkań: 145
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Green Square logo

Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera Masterm zlokalizowana jest w samym sercu Świnoujścia, przy ulicy Karsiborskiej. Bezpieczny i kameralny kompleks 48 przestronnych mieszkań znajduje się w idealnej, 3-kilometrowej odległości od morza, która pozwala dotrzeć na plażę w ciągu krótkiego spaceru, a jednocześnie zapewnia upragnioną kameralność i możliwość relaksu.

W kompleksie znajdą się przeróżne lokale o funkcjonalnych metrażach - od 36 m2 do 56 m2. Ich największą zaletą, poza piękną, nadmorską lokalizacją, jest to, że można z łatwością dopasować wnętrze do potrzeb codziennego życia. Jak przystało na Masterm, budynek będzie elegancko wykończony i dopracowany w każdym detalu.

Mieszkanie w GREEN SQUARE to nie tylko morze możliwości i wygoda dla całej rodziny na co dzień, lecz także świetna inwestycja biznesowa. Szukający nowych zawodowych wyzwań z pewnością docenią bliskość popularnych niemieckich miejscowości, a dzięki promom - także Szwecji i Danii. To także wymarzone miejsce na wynajem czy inną turystyczną działalność.

MORZE opcji na przyszłość

Inwestycja Green Square znajduje się w Świnoujściu, ul. Karsiborska 4 (1.3 km od centrum Świnoujścia), jest realizowana przez Masterm Investment.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Green Square nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Masterm Investment przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu GREEN SQUARE znajduje się niezbędna infrastruktura oraz komunikacja, a także liczne ścieżki rowerowe i spacerowe pozwalające zażywać ruchu w dowolnym momencie. Poszukujący wrażeń docenią natomiast szeroką – jak na ośrodek plażowy nr 1 w Polsce – ofertę kulturalno-gastronomiczną.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Green Square?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Square mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Green Square znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz - Brama Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Green Square znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Green Square znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu w odległości 330 m, Wojewódzka Szkoła Policealna dla Dorosłych w odległości 330 m, Wojewódzka Szkoła Policealna dla Młodzieży w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Square składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green Square w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.02.2021
Data aktualizacji: 01.10.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: