Green Square

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MASTERM

Świnoujście, ul. Karsiborska 4
Ceny od: 8 500 zł brutto/m2
Green Square

4 zdjęcia

Green Square
Green Square
Green Square
Green Square

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Green Square dostępnych jest 48 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Green Square logo

Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera Masterm zlokalizowana jest w samym sercu Świnoujścia, przy ulicy Karsiborskiej. Bezpieczny i kameralny kompleks 48 przestronnych mieszkań znajduje się w idealnej, 3-kilometrowej odległości od morza, która pozwala dotrzeć na plażę w ciągu krótkiego spaceru, a jednocześnie zapewnia upragnioną kameralność i możliwość relaksu.

W kompleksie znajdą się przeróżne lokale o funkcjonalnych metrażach - od 36 m2 do 56 m2. Ich największą zaletą, poza piękną, nadmorską lokalizacją, jest to, że można z łatwością dopasować wnętrze do potrzeb codziennego życia. Jak przystało na Masterm, budynek będzie elegancko wykończony i dopracowany w każdym detalu.

Mieszkanie w GREEN SQUARE to nie tylko morze możliwości i wygoda dla całej rodziny na co dzień, lecz także świetna inwestycja biznesowa. Szukający nowych zawodowych wyzwań z pewnością docenią bliskość popularnych niemieckich miejscowości, a dzięki promom - także Szwecji i Danii. To także wymarzone miejsce na wynajem czy inną turystyczną działalność.

MORZE opcji na przyszłość

Inwestycja Green Square znajduje się w Świnoujściu, ul. Karsiborska 4 (45.8 km od Szczecina), jest realizowana przez dewelopera MASTERM.

Inwestycja Green Square jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Green Square pozostało na sprzedaż 48 mieszkań o powierzchniach od 37 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 43 m2 w cenie od 317 340 zł (38 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 57 m2 w cenie od 395 420 zł (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MASTERM przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 48 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 37 do 57 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 317 340 do 492 185 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 8 950 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu GREEN SQUARE znajduje się niezbędna infrastruktura oraz komunikacja, a także liczne ścieżki rowerowe i spacerowe pozwalające zażywać ruchu w dowolnym momencie. Poszukujący wrażeń docenią natomiast szeroką – jak na ośrodek plażowy nr 1 w Polsce – ofertę kulturalno-gastronomiczną.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Square mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Green Square znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz - Brama Główna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Green Square znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu w odległości 330 m, Wojewódzka Szkoła Policealna dla Dorosłych w odległości 330 m, Wojewódzka Szkoła Policealna dla Młodzieży w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Square składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green Square w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.02.2021
Data aktualizacji: 05.05.2021
Green Square logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Piątkowska 163 Jet Office, 60-650 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: