Kłopotowskiego 11

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarvipol Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kłopotowskiego 11 dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M64
1
71,62 m²
4
M65
1
49,72 m²
4
M66
1
52,5 m²
4
M67
1
68,5 m²
4
M58
1
55,45 m²
4
M59
1
48,76 m²
4
M60
1
79,78 m²
4
M61
1
49,92 m²
4
M07
3
66,49 m²
2
M12
3
66,49 m²
3
M16
3
60,56 m²
2
M34
3
82,45 m²
1
M37
3
74,68 m²
1
M32
3
77,47 m²
3

Opis Inwestycji

Ogólne informacje:Kłopotowskiego No11 to unikalna inwestycja przeznaczona dla osób, które cenią oryginalność i indywidualizm. Projekt z duszą i barwną historią powstaje na bazie dwóch budynków o charakterze fabrycznym z początku XX wieku. Na terenie inwestycji znajdą się zarówno mieszkania, jak i część usługowo-restauracyjna. Kompleks realizowany jest w atrakcyjnej część Pragi oddalonej od ruchliwych ulic, a jednocześnie położonej blisko centrum Warszawy. Kłopotowskiego No11 idealnie wpisuje się w charakter dzielnicy, która przyciąga bogactwem niebanalnych miejsc rozrywki i kultury i staje się jedną z najmodniejszych części miasta.Opis inwestycji:Kłopotowskiego No11 to niezwykle kameralny, złożony tylko z 67 apartamentów projekt. Różne warianty rozmieszczenia pomieszczeń oraz zróżnicowane powierzchnie mieszkań liczące od 25 m2 do 93 m2 sprawiają, że lokale stanowią doskonałą ofertę dla młodych ludzi, planujących zakup swojego własnego „M”. Kłopotowskiego No11 to również świetna oferta dla inwestorów poszukujących niewielkich lokali na zakup pod wynajem.Udogodnienia:- dostępne mieszkania z balkonami oraz tarasami- duże okna zapewniające dopływ światła do pomieszczeń- designerskie korytarze z windami- monitoring oraz stały nadzór ochrony- rowerownia i wózkownia- miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca do ładowania aut elektrycznych- prestiżowa restauracja, 8 lokali handlowo-usługowych oraz zielony dziedziniec na terenie inwestycji

Inwestycja Kłopotowskiego 11 znajduje się na Starej Pradze, ul. Kłopotowskiego 11 (2.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development.

Inwestycja Kłopotowskiego 11 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kłopotowskiego 11 pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 49 do 82 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 49 do 80 m2 (8 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 82 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marvipol Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 20 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 253 do 346 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (20).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 22 w tym 12 pojedynczych i 5 rodzinnych (podwójnych).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 49 do 82 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kłopotowskiego 11

Kłopotowskiego No11 powstanie w centrum klimatycznej Pragi Północ. Zaletą takiego położenia jest nie tylko dobra komunikacja z innymi częściami miasta, ale również łatwy dostęp do bogato rozwiniętej infrastruktury usługowej. W pobliżu funkcjonuje wiele placówek edukacyjnych, sklepów, restauracji, kawiarni czy ośrodków służby zdrowia. W okolicy znaleźć można wiele atrakcyjnych miejsc, takich jak nadwiślańskie bulwary, skwery, przystanie portowe, pływające restauracje, kawiarnie i mariny, Galeria Wileńska, ZOO Warszawskie, Stadion Narodowy, Port Praski, Kino Praha, Teatr Powszechny, Muzeum Warszawskiej Pragi. Blisko inwestycji powstanie także kładka pieszo-rowerowa prowadząca na drugi brzeg Wisły, na wysokości Starego Miasta.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

• przystanek autobusowy – 40 m (1 minuta) • przystanek tramwajowy – 350 m (5 minut) • stacja metra Stadion Narodowy – 700 m (10 minut) • stacja metra Dworzec Wileński – 650 m (8 minut) • stacja kolejowa Warszawa Stadion – 800 m (12 minut) • Dworzec Wschodni – 1,5 km (20 minut) • Stare Miasto – 1,6 km (20 minut)

Edukacja

W okolicy znajduje się wiele placówek edukacyjnych, m.in. szkoła podstawowa nr 395, szkoła podstawowa nr 50 oraz VII liceum ogólnokształcące.

Opieka medyczna

W niedalekiej odległości od kompleksu znajduje się Szpital Praski oraz apteka.

Sklepy i usługi

Mieszkańcy będą mieli wygodny dostęp do lokali handlowo-usługowych. W pobliżu inwestycji znaleźć można m.in.: Galerię Wileńską, sklepy spożywcze (Żabka), gabinet kosmetyczny czy Urząd Miasta.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kłopotowskiego 11 w odległości 0 m znajduje się Boisko, w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg".

Data publikacji: 28.02.2020

Data aktualizacji: 07.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie