Dom przy Okrzei

Mieszkania gotowe juz w tym roku

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarvipol Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dom przy Okrzei dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M46
1
36,13 m²
4
478 442 zł13 242 zł/m²
M47
1
33,35 m²
5
456 192 zł13 678 zł/m²
M52
1
37,03 m²
5
523 111 zł14 126 zł/m²
M57
1
36,13 m²
5
499 509 zł13 825 zł/m²
M58
1
33,06 m²
6
463 107 zł14 008 zł/m²
M63
1
37,03 m²
6
537 398 zł14 512 zł/m²
M64
1
37,35 m²
6
538 462 zł14 416 zł/m²
M68
1
36,13 m²
6
506 305 zł14 013 zł/m²
M78
1
37,28 m²
7
530 123 zł14 220 zł/m²

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Dom przy Okrzei to inwestycja dopracowana w każdym detalu. Swoim nowoczesnym stylem wyróżnia się na tle praskiej architektury, jednocześnie wpisując się w jej historyczny charakter. Elewacja budynku to wyjątkowa mieszanka kilku kolorów, które komponują się ze sobą w jedną, przyciągającą wzrok całość. Wykorzystany na elewacji najwyższej jakości piaskowiec sprawia, że bryła ożywa, kiedy padają na nią promienie słońca. Wykonane z czarnej stali balustrady, wypełnione barwionym szkłem, nadają budynkowi szyku i elegancji.Ozdobą inwestycji jest starannie zaprojektowany wewnętrzny dziedziniec. Charakterystyczne posadzki i zastosowany na ścianach piaskowiec są bezpośrednim nawiązaniem do architektury Pragi. Jednocześnie nie brakuje tu nowoczesnych rozwiązań. Lustra optycznie powiększają przestrzeń, a ozdobne schody w formie nieregularnych kubików stanowią oryginalne miejsce do siedzenia oraz spotkań mieszkańców kamienicy. Przeszklony dach sprawia, że dziedziniec jest naturalnie oświetlony przez promienie słoneczne. Całe wnętrze budynku można natomiast podziwiać z dwóch panoramicznych wind.Na ośmiu piętrach znajduje się 85 funkcjonalnych apartamentów, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających mieszkańców.Wnętrza mieszkań doświetlane są przez duże w nich widno i przestronnie. Każde mieszkanie ma rozległy taras lub balkon, który jest doskonałym miejscem na wypicie porannej kawy albo popołudniowy odpoczynek.Na szczególną uwagę zasługuje 5 apartamentów z przestronnymi tarasami biegnącymi wzdłuż całego mieszkania, zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji budynku. Dodatkowo dwa z tych apartamentów mają dostęp do prywatnych tarasów na dachu budynku.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego

Inwestycja Dom przy Okrzei znajduje się na Starej Pradze, ul. Okrzei (2.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development.

Inwestycja Dom przy Okrzei jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Dom przy Okrzei pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 33 do 37 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 33 do 37 m2 (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marvipol Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 269 do 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, recepcja, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 33 do 37 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dom przy Okrzei

Inwestycja Domu przy Okrzei jest położona w pobliżu stacji metra Stadion Narodowy i przystanku kolejowym PKP Stadion oraz 800 metrów od Dworca Wileńskiego – umożliwia dogodne korzystanie ze środków transportu publicznego. Z kolei dzięki bliskości dwóch mostów – Świętokrzyskiego i Śląsko-Dąbrowskiego – podróż samochodem do centrum Warszawy zajmie około 15 minut. W niedalekiej przyszłości zostanie zbudowana kładka będąca naturalnym przedłużeniem ulicy Okrzei. Poprowadzi ona wprost na drugą stronę Wisły. Dzięki temu przejście lub przejechanie rowerem na Stare Miasto zajmie zaledwie kilka minut.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom przy Okrzei mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Dom przy Okrzei znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sierakowskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom przy Okrzei znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 395 w odległości 150 m, Przedszkole Niepubliczne ULIK w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom przy Okrzei jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 250 m, Szpital Praski w odległości 270 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom przy Okrzei składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Putka, w odległości 180 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom przy Okrzei w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg".

Data publikacji: 05.07.2018

Data aktualizacji: 07.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie