Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Al. Wilanowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Wilanowska, oferowane bezpośrednio przez

Market Mieszkaniowy Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, Al. Wilanowska 113

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Al. WilanowskaAl. Wilanowska

10 zdjęć

Al. Wilanowska
Al. Wilanowska
Al. Wilanowska
Al. Wilanowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 37000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Inwestycja zlokalizowana w Dolinie Służewieckiej, w otoczeniu zabytkowego starodrzewia przynależącego do najstarszej parafii na Mazowszu. Budynek ma formę kaskadową, z charakterystycznymi dla tej inwestycji obszernymi tarasami. Dostępne są mieszkania od 42 do 110 m2. W promieniu kilkuset metrów znajdują się m.in. punkty usługowe, market spożywczy, przystanki komunikacji miejskiej, placówki oświatowe oraz tereny rekreacyjne. W mieszkaniach, które jeszcze nie są sprzedane wchodzi w grę możliwość dowolnego usytuowania ścian w mieszkaniu. Budynek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Mieszkania posiadają obszerne tarasy o powierzchniach blisko 40 m2. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce w podziemnym garażu, płatne dodatkowo 37 000 zł, nie jest obowiązkowe, oraz komórka lokatorska wliczona w cenę.

Inwestycja Al. Wilanowska znajduje się na Stegnach (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Market Mieszkaniowy Sp. z o.o.

Inwestycja Al. Wilanowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Al. Wilanowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Market Mieszkaniowy Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Al. Wilanowska?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Al. Wilanowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1458 metrów od inwestycji Al. Wilanowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Al. Wilanowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Al. Wilanowska znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga w odległości 256 m, szkoła w odległości 299 m, Przedszkole nr 80 w odległości 361 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Al. Wilanowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uśmiech zdrowia w odległości 101 m, Centrum Alzheimera w odległości 416 m, Klinika Miracki w odległości 534 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Al. Wilanowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 216 m znajduje się Top Market, w odległości 304 m znajduje się Go Fitness, w odległości 309 m znajduje się FRAC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Al. Wilanowska w odległości 293 m znajduje się boisko / kort, w odległości 341 m znajduje się boisko / kort, w odległości 348 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 19.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023