Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wilanowska Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Wilanowska, oferowane bezpośrednio przez

Mak Dom Holding S.A.

Warszawa, Mokotów, Stegny, Al. Wilanowska 103

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wilanowska MokotówWilanowska Mokotów

3 zdjęcia

Wilanowska Mokotów
Wilanowska Mokotów
Wilanowska Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Garaż pod budynkiem

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wilanowska Mokotów logo

Wilanowska Mokotów to inwestycja Mak Dom zlokalizowana w południowej części Mokotowa niedaleko od Stacji Metra Wilanowska w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Budynek będzie miał zróżnicowaną wysokość od siedmiu pięter od strony ul. Wilanowskiej do czterech pięter od strony południowo – zachodniej, gdzie widok z apartamentów będzie wychodził na zieleń Skarpy Ursynowskiej. W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe o metrażach od 29,89 m2 do 111,83 m2.

Urozmaicona i nowoczesna architektura budynku będzie sprzyjała komfortowi jego mieszkańców. Do mieszkań przynależą przestronne balkony i tarasy z zamontowanym oświetleniem. Do mieszkań na parterach przynależą ogródki. Od strony Al. Wilanowskiej znajdzie się wjazd do garażu podziemnego oraz dwa lokale usługowe.

Inwestycja Wilanowska Mokotów znajduje się na Stegnach (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Mak Dom Holding S.A.

Inwestycja Wilanowska Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilanowska Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mak Dom Holding S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Genius loci

Okolice „Wilanowskiej” to miejsce, gdzie zamieszkać pragnie wielu Warszawiaków, w pobliżu powstało szereg apartamentowców, domów i ambasad. Dawne rezydencje Mokotowa z sentymentalnymi parkami, do których można zaliczyć Pałac Królikarnia otoczony Parkiem Arkadia i Pałacyk Szustra z Parkiem „Morskie Oko,” przyciągały zamożnych do budowania kolejnych rezydencji w tej części Warszawy, uważanej od dawna za prestiżową. Przy Al. Wilanowskiej do dziś stoi „Żółta Karczma” zbudowana według projektu włoskiego architekta Franciszka Marii Lanciego, który inspirował się formami włoskiej i angielskiej architektury.

Doskonałe miejsce

Mieszkając przy Al. Wilanowskiej można korzystać ze wszystkich plusów życia w mieście. Rodziny z dziećmi docenią bliskość szkół i przedszkoli, dla amatorów sportu jest blisko Park Wodny Warszawianka, Tor Łyżwiarski „Stegny” i kluby fitness w niedalekim sąsiedztwie inwestycji a także kilometry ścieżek rowerowych prowadzących w kierunku Wilanowa i Powsina. Dużym atutem tej lokalizacji jest doskonale rozwinięta komunikacja autobusowa i bliskość do pierwszej linii Metra. Do kina i na wielkie zakupy można wybrać się do Galerii Mokotów lub Sadyby Best Mall a na codzienny spacer do najlepszej w Warszawie pijalni czekolady w kierunku Pałacu Wilanowskiego.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wilanowska Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanowska Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1537 metrów od inwestycji Wilanowska Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wilanowska Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanowska Mokotów znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga w odległości 334 m, szkoła w odległości 366 m, Przedszkole nr 80 w odległości 435 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilanowska Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uśmiech zdrowia w odległości 24 m, Klinika Miracki w odległości 420 m, Centrum Alzheimera w odległości 525 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilanowska Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 191 m znajduje się Go Fitness, w odległości 200 m znajduje się Top Market, w odległości 283 m znajduje się Moje Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanowska Mokotów w odległości 369 m znajduje się boisko / kort, w odległości 394 m znajduje się boisko / kort, w odległości 408 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 27.05.2016
Data aktualizacji: 19.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023