Łupkowa Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŁupkowa Park sp. z o.o.

Ceny od: 5 800 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Łupkowa Park dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.I.0.37
3
59,41 m²
Parter
B.I.1.49
3
71,84 m²
-
B.III.2.83
3
70,03 m²
-
A.I.0.5
4
84,77 m²
-
A.II.0.18
4
84,77 m²
-
A.II.1.23
4
84,58 m²
-
A.II.2.29
4
81,65 m²
-
B.I.1.50
4
82,6 m²
-
B.I.2.58
4
82,5 m²
-
B.II.0.62
4
84,17 m²
-
B.II.1.63
4
83,83 m²
-
B.II.2.67
4
83,57 m²
-

Opis Inwestycji

Łupkowa Park

Łupkowa Park zlokalizowana jest w otoczeniu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. To kameralne osiedle otulone przepięknym starodrzewem pozwala swobodnie delektować się przyrodą, ciszą i spokojem, jednocześnie pozostając w bliskości miasta.Zielone otoczenie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu: joggingowi, spacerom, czy wycieczkom rowerowym.Łupkowa Park to nowoczesny kompleks, na który składają się dwa budynki mieszkalne o optymalnej 3-kondygnacyjnej wysokości. Dzięki elewacjom wzbogaconym o naturalne elementy wykończenia, osiedle harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz i sąsiednią niską zabudowę jednorodzinną, tworząc przytulne miejsce do życia, bliskie człowiekowi oraz naturze.Łupkowa Park proponuje 78 mieszkań o różnorodnej powierzchni, z możliwością łączenia ich w dowolne moduły – w zależności od Twoich potrzeb czy stylu życia. Każde z mieszkań posiada przestrony balkon lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców przygotowaliśmy wygodne miejsca parkingowe w garażu podziemnym i na terenie osiedla.Łupkowa Park to przede wszystkim osiedle do dyspozycji pieszych. Na terenie kompleksu ruch samochodowy będzie ograniczony do minimum, a parkingi zlokalizowaliśmy w jego południowej części, wydzielając przyjazną i bezpieczną przestrzeń do zabawy czy rekreacji.Łupkowa Park położona jest w północno-wschodniej części Łodzi, należącej do dzielnicy Bałuty. Bliskość jednej z ważniejszych arterii miasta – ulicy Strykowskiej – zapewnia dobrą komunikację zarówno z centrum Łodzi, jak również szybki dojazd do autostrad A1/A2.• zielona okolica: Las Łagiewnicki, Arturówek, park z górką widokową „Rogi”,• plac zabaw, strefa relaksu,• szkoła podstawowa,• komunikacja miejska oraz szybki dojazd do centrum miasta i autostrad A1/A2,• przestronne balkony, ogródki dla mieszkań parterowych,• cichobieżne windy,• parking podziemny i na terenie osiedla, wózkownie i rowerownie.

Inwestycja Łupkowa Park znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Łupkowa 10 (7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Łupkowa Park sp. z o.o..

Inwestycja Łupkowa Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łupkowa Park pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 59 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 72 m2 w cenie od 362 401 zł (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 82 do 85 m2 w cenie od 479 080 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Łupkowa Park sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (59 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (59 miejsc): 38 000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc): 18 000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 362 401 do 530 271 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 800 do 7 200 zł.
Opis płatności:w transzach.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Łupkowa Park

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łupkowa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Łupkowa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łupkowa - Kobaltowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łupkowa Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 142 w Łodzi w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łupkowa Park w odległości 220 m znajduje się Boisko Orlik.

Data publikacji: 21.10.2019

Data aktualizacji: 16.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie