Apartamenty Ryżowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLugra

Ceny od: 8 500 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ryżowa dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
13
3
63,34 m²
1
16
3
62,88 m²
2
2
4
98,99 m²
Parter

Opis Inwestycji

Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne w zabudowie – wille miejskie w skład których wchodzi 16 wygodnych apartamentów. Atrakcyjny projekt architektoniczny, nowoczesne rozwiązania, a także wysoki standard nieruchomości nadają inwestycji prestiżowego charakteru. Dodatkowym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, która zapewnia poczucie kameralnego życia w niewielkiej odległości od tętniącego życiem centrum stolicy.Zaledwie 3 kondygnacyjne naziemne i 1 wspólna kondygnacja podziemna z miejscami postojowymi zainteresuje amatorów intymnych i kameralnych projektów mieszkaniowych.Prosta, jasna i czysta architektura, doskonale układy przestrzenne apartamentów, zadbany teren wokół budynków - to wielkie atuty naszej inwestycji. Najważniejszym jest jednak to, ze wszystko to możecie Państwo zobaczyć już dziś sami...BUDOWA ZAKOCZOŃA, ZAPRASZAMY DO KUPNA GOTOWYCH MIESZKAŃ!

Inwestycja Apartamenty Ryżowa znajduje się na Starych Włochach, ul. Ryżowa 18 (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Lugra.

Inwestycja Apartamenty Ryżowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ryżowa pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 63 do 99 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 w cenie od 584 784 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 99 m2 w cenie od 890 910 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lugra przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 63 do 99 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 584 784 do 890 910 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 9 300 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Ryżowa

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Ryżowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Ryżowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ryżowa 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ryżowa znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszakole nr 419 w odległości 80 m, CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w odległości 340 m, Przedszkole Niepubliczne PICCOLO w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Ryżowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 250 m znajduje się Małpka Express, w odległości 370 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ryżowa w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.07.2020

Data aktualizacji: 25.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie