Luxor Residences

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Wynalazek 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Luxor Residences

10 zdjęć

Luxor Residences
Luxor Residences
Luxor Residences
Luxor Residences

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 295 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne : na poziomie -1 oraz -2.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Projekt Luxor Residences zlokalizowany jest przy ul. Wynalazek 2 w Warszawie w sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz Centrum Biznesu przy ul. Wołoskiej. Jest to nowoczesny projekt oparty o najnowsze trendy architektury, wykorzystujący nowatorskie rozwiązania techniczne, jest doskonałą ofertą dla osób ceniących styl i jakość.

Przedmiotem oferty są wysokiej jakości lokale mieszkalne w standardzie deweloperskim, każdy z miejscem parkingowym w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz możliwością zakupu komórki lokatorskiej lub schowka na rowery.

Podstawą kompozycji architektonicznej są dwa zespoły budynków mieszkalnych, osadzonych na wspólnej płycie garażowej. Osiedle posiada dwa wjazdy od ul. Wynalazek oraz od ul. Cybernetyki usytuowane we wschodnich częściach budynków. Dbając o bezpieczeństwo naszych mieszkańców ruch kołowy na osiedlu został całkowicie ograniczony. W parterach budynków zaprojektowano powierzchnie handlowo-usługowe w metrażu od 52 m² do 85 m² (budynek B). Dla każdego z budynków zaprojektowano centralnie usytuowany hol wejściowy z recepcją oraz ochroną, a wnętrze budynków stanowią otwarte dziedzińce z małą architekturą zieleni.

Wnętrza mieszkań rozplanowano tak, aby lokale miały idealne nasłonecznienie, osiągnięte między innymi dzięki zastosowaniu przeszklonych balkonów i tarasów.

W projekcie zadbaliśmy również o część wypoczynkową naszych przyszłych mieszkańców. Z myślą o wygodzie naszych lokatorów w parterze budynku A zaprojektowany został "Klub Lokatora".

Inwestycja Luxor Residences znajduje się na Służewcu, ul. Wynalazek 2 (5.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Longbridge.

Inwestycja Luxor Residences została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 295 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Luxor Residences nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Longbridge przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Luxor Residences?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Luxor Residences mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Luxor Residences znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wynalazek 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Luxor Residences znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Luxor Residences znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 370 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp. k. w odległości 400 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Luxor Residences składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się stokrotka, w odległości 330 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Luxor Residences w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 06.04.2018

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: