Łochowska 36

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Łochowska 36

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Łochowska 36 są 3 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Łochowska 36 dostępne są 3 oferty

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1 (dobra pod inwestycje)
2
48,57 m²
Parter
17 (dobra pod inwestycje)
2
45,85 m²
3
23 (dobra pod inwestycje)
2
47,64 m²
4

Opis Inwestycji

Historia Pragi w pięknym nowoczesnym wydaniu. Inwestycja przy ul. Łochowskiej 36 to nowe, wysokie mieszkania w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku Kamienica wyposażona została w nowoczesną windę i urządzenia tele-techniczne (domofon, światłowód), a na poziomie -1 urządzone zostały komórki lokatorskie. W pierwszym etapie inwestycji w ręce klientów oddanych zostanie już w pierwszym kwartale 2019 roku 28 mieszkań jedno, dwu i trzypokojowych z aneksami kuchennymi o powierzchni od 22 m2 do 54 m2, niektóre z mieszkań będą posiadały balkony.W drugim etapie zostanie wybudowany nowy budynek w drugiej linii zabudowy od ulicy Łochowskiej. W tym budynku powstanie 47 mieszkań jedno, dwu i trzypokojowych z aneksami kuchennymi o powierzchni od 25 m2 do 67 m2., będą w nim również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Miejsca parkingowe będą dostępne do zakupu również dla klientów którzy zakupili mieszkania w istniejącym odrestaurowanym budynku Łochowska 36.Pierwszy i drugi etap stanowić będą kameralne osiedle z zagospodarowanym terenem zielonym oraz placem zabaw dla dzieci.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej wyróżnia nas jakość i dbałość o szczegóły. Budujemy z zaangażowaniem i pasją. Chcemy sprostać oczekiwaniom klienta od pierwszego kontaktu do wykonania wyznaczonego zadania.Obecnie prowadzona jest sprzedaż pierwszego etapu - odrestaurowana kamienica Łochowska 36.Zapraszamy do obejrzenia lokalu pokazowego i zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży, gdzie przy filiżance doskonałej kawy zaprezentujemy Państwu ofertę dostępnych mieszkań. Lokal pokazowy i biuro sprzedaży mieści się na parterze w kamienicy przy ul. Łochowskiej 36.

Inwestycja Łochowska 36 znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Łochowska 36 (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Łochowska 36.

Inwestycja Łochowska 36 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych apartamentów. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łochowska 36 pozostały na sprzedaż 3 apartamenty o powierzchniach od 46 do 49 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 do 49 m2 (3 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Łochowska 36 przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie obowiązkowa, do wyboru różne wielkości od 2-4 m2 cena 3 tys/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 75 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: obowiązkowa, do wyboru różne wielkości od 2-4 m2 cena 3 tys/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: zostaną wybudowane w drugim etapie, ale będą dostępne do zakupu również dla klientów pierwszego etapu.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 3 apartamenty.
Powierzchnie apartamentów:od 46 do 49 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Łochowska 36

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Łochowska 36 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ŚNIEŻNA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Łochowska 36 znajdują się 73 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 150m, Przedszkole Nr 12 w odległości 250m, Wyższa Szkoła Menedżerska W Warszawie w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Apteka Pigułka, w odległości 200 m znajduje się Gabinet Indywidualnej Terapii Usprawniającej, w odległości 200 m znajduje się Gabinet Fizjoterapii Sabina Ryś.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Pracownia, w odległości 300 m znajduje się Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, w odległości 350 m znajduje się Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 350 m znajduje się skwer Michała i Marii Radziwiłłów, w odległości 350 m znajduje się Paint Balls Panz .

Data publikacji: 11.12.2018

Data aktualizacji: 14.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie