Łochowska 36

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŁochowska 36

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 215 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • La Praga(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Radzymińska (4.3 km od centrum Warszawy)
  La Praga
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 86
  Powierzchnia: 27 - 51 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Grodzieńska 19(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Grodzieńska 19 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 050 brutto/m2
  Grodzieńska 19
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 28 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 28 ofert
  Agena Development S.A.
 • Szwedzka 4(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Szwedzka 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 46 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SP Invest

Opis Inwestycji

Historia Pragi w pięknym nowoczesnym wydaniu. Inwestycja przy ul. Łochowskiej 36 to nowe, wysokie mieszkania w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku Kamienica wyposażona została w nowoczesną windę i urządzenia tele-techniczne (domofon, światłowód), a na poziomie -1 urządzone zostały komórki lokatorskie. W pierwszym etapie inwestycji w ręce klientów oddanych zostanie już w pierwszym kwartale 2019 roku 28 mieszkań jedno, dwu i trzypokojowych z aneksami kuchennymi o powierzchni od 22 m2 do 54 m2, niektóre z mieszkań będą posiadały balkony.W drugim etapie zostanie wybudowany nowy budynek w drugiej linii zabudowy od ulicy Łochowskiej. W tym budynku powstanie 47 mieszkań jedno, dwu i trzypokojowych z aneksami kuchennymi o powierzchni od 25 m2 do 67 m2., będą w nim również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Miejsca parkingowe będą dostępne do zakupu również dla klientów którzy zakupili mieszkania w istniejącym odrestaurowanym budynku Łochowska 36.Pierwszy i drugi etap stanowić będą kameralne osiedle z zagospodarowanym terenem zielonym oraz placem zabaw dla dzieci.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej wyróżnia nas jakość i dbałość o szczegóły. Budujemy z zaangażowaniem i pasją. Chcemy sprostać oczekiwaniom klienta od pierwszego kontaktu do wykonania wyznaczonego zadania.Obecnie prowadzona jest sprzedaż pierwszego etapu - odrestaurowana kamienica Łochowska 36.Zapraszamy do obejrzenia lokalu pokazowego i zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży, gdzie przy filiżance doskonałej kawy zaprezentujemy Państwu ofertę dostępnych mieszkań. Lokal pokazowy i biuro sprzedaży mieści się na parterze w kamienicy przy ul. Łochowskiej 36.

Inwestycja Łochowska 36 znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Łochowska 36 (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Łochowska 36.

Inwestycja Łochowska 36 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łochowska 36 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 49 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Łochowska 36 przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie obowiązkowa, do wyboru różne wielkości od 2-4 m2 cena 3 tys/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: obowiązkowa, do wyboru różne wielkości od 2-4 m2 cena 3 tys/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: zostaną wybudowane w drugim etapie, ale będą dostępne do zakupu również dla klientów pierwszego etapu.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Łochowska 36

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łochowska 36 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Łochowska 36 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śnieżna 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łochowska 36 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 w odległości 140 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 w odległości 140 m, Specjalny Ośrodek Wychowawczy CARITAS Diecezji Warszawsko Praskiej w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Łochowska 36 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 180 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łochowska 36 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Pelcowizna, w odległości 520 m znajduje się Targowisko „Szmulki”, w odległości 570 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łochowska 36 w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.12.2018

Data aktualizacji: 29.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie