Saint Martin Residences

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLloyd Properties Sp z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Święty Wojciech 27(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Podgórze 11 (0.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 11 750/m2
  Święty Wojciech 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 26 - 128 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Konimpex-Invest
 • Rezydencja Chwaliszewo(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Chwaliszewo (1.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 300 brutto/m2
  Rezydencja Chwaliszewo
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 76 - 127 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ATAL S.A.
 • Na Podgórniku 2(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Na Podgórniku 2 (1.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 200 brutto/m2
  Na Podgórniku 2
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 58 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Ataner Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Spokój w miejskim zgiełkuWszyscy potrzebujemy miejsc gdzie możemy odnaleźć spokój. Miejsc, w których odpoczniemy i odzyskamy wewnętrzną równowagę. Niektórzy z nas potrzebują dodatkowo być w centrum wydarzeń. Mieć poczucie, że świat pełen inspiracji i możliwości czeka na nich tuż za drzwiami, a oni mogą z niego czerpać zawsze kiedy poczują na to ochotę.Czy potrzeba relaksu kłóci się z chęcią mieszkania w sercu miasta? A co, gdy wystarczy jedynie wyjść z domu by od razu poczuć energię miasta? Wtedy jest idealnie!O Saint MartinPogodzenie zabytkowej bryły z nowoczesnym designem to zawsze duże wyzwanie. Gdy nie jest łatwo powstają jednak najciekawsze projekty! Niepowtarzalne i intrygujące. Takie jest właśnie Saint Martin Residences.Eleganckie i luksusowe wnętrza utrzymane w stonowanych kolorach, bez blichtru i ostentacji. Za to wykończone wysokiej jakości materiałami i zaprojektowane z myślą o tym, byś zawsze czuł się komfortowo.Mocne wejścieParter kamienicy, dzięki wysokim przeszklonym witrynom, nabrał nowoczesnego charakteru. Jego ważny punkt stanowi przestronne lobby, symbol współczesnej elegancji.Znajdować się będzie tu miejsce dla Consierge oraz strefa dla gości.Mieszkaj dobrzeNa inwestycję składa się 55 apartamentów o powierzchni od 27 do 55 metrów kwadratowych, które mogą być łączone w różnych konfiguracjach.Starannie rozplanowane apartamenty są nie tylko wygodne, ale też zachwycają designem. Przytulne wnętrza, dopracowane w każdym szczególe sprawią, że zapragniesz spędzać tu czas.

Inwestycja Saint Martin Residences znajduje się na Starym Mieście, ul. Podgórna (0.3 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Lloyd Properties Sp z o.o.

Inwestycja Saint Martin Residences jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Saint Martin Residences pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 25 do 35 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: usługi concierge.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Saint Martin Residences

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Saint Martin Residences mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Saint Martin Residences znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marcinkowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Saint Martin Residences znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Artystyczne "Plastonutki" w odległości 130 m, Medyczna Szkoła Policealna Medicus w Poznaniu w odległości 200 m, Policealna Szkoła Edicus w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Saint Martin Residences jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Dziecięcy im. Bolesława Krysiewicza w odległości 250 m, Enel-Med w odległości 280 m, Ośrodek leczenia Uzależnień i Współuzależnień w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Saint Martin Residences składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Lidl, w odległości 130 m znajduje się Galeria MM, w odległości 180 m znajduje się Pełny Koszyk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Saint Martin Residences w odległości 130 m znajduje się Fitness Point, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.05.2019

Data aktualizacji: 08.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie