Saint Martin Residences

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podgórna, oferowane bezpośrednio przez

Lloyd Properties Sp z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Podgórna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 514 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Saint Martin Residences

4 zdjęcia

Saint Martin Residences
Saint Martin Residences
Saint Martin Residences
Saint Martin Residences

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • usługi concierge
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 14 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Spokój w miejskim zgiełku

Wszyscy potrzebujemy miejsc gdzie możemy odnaleźć spokój. Miejsc, w których odpoczniemy i odzyskamy wewnętrzną równowagę. Niektórzy z nas potrzebują dodatkowo być w centrum wydarzeń. Mieć poczucie, że świat pełen inspiracji i możliwości czeka na nich tuż za drzwiami, a oni mogą z niego czerpać zawsze kiedy poczują na to ochotę.

Czy potrzeba relaksu kłóci się z chęcią mieszkania w sercu miasta? A co, gdy wystarczy jedynie wyjść z domu by od razu poczuć energię miasta? Wtedy jest idealnie!

O Saint Martin

Pogodzenie zabytkowej bryły z nowoczesnym designem to zawsze duże wyzwanie. Gdy nie jest łatwo powstają jednak najciekawsze projekty! Niepowtarzalne i intrygujące. Takie jest właśnie Saint Martin Residences.

Eleganckie i luksusowe wnętrza utrzymane w stonowanych kolorach, bez blichtru i ostentacji. Za to wykończone wysokiej jakości materiałami i zaprojektowane z myślą o tym, byś zawsze czuł się komfortowo.

Mocne wejście

Parter kamienicy, dzięki wysokim przeszklonym witrynom, nabrał nowoczesnego charakteru. Jego ważny punkt stanowi przestronne lobby, symbol współczesnej elegancji.

Znajdować się będzie tu miejsce dla Consierge oraz strefa dla gości.

Mieszkaj dobrze

Na inwestycję składa się 55 apartamentów o powierzchni od 27 do 55 metrów kwadratowych, które mogą być łączone w różnych konfiguracjach.

Starannie rozplanowane apartamenty są nie tylko wygodne, ale też zachwycają designem. Przytulne wnętrza, dopracowane w każdym szczególe sprawią, że zapragniesz spędzać tu czas.

Inwestycja Saint Martin Residences znajduje się na Starym Mieście, ul. Podgórna (0.3 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Lloyd Properties Sp z o.o.

Inwestycja Saint Martin Residences została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Saint Martin Residences nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Saint Martin Residences?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Saint Martin Residences mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1159 metrów od inwestycji Saint Martin Residences znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Saint Martin Residences znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Saint Martin Residences znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w odległości 309 m, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w odległości 314 m, Uniwersytet Artystyczny w odległości 325 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Saint Martin Residences jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: WIA-DENT w odległości 87 m, Gabinet stomatologiczny w odległości 214 m, Enel-Med w odległości 285 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Saint Martin Residences składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 122 m znajduje się Lidl, w odległości 143 m znajduje się Żabka, w odległości 145 m znajduje się Rogaliki Staromiejskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Saint Martin Residences w odległości 127 m znajduje się Fitness Point, w odległości 349 m znajduje się boisko / kort, w odległości 519 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.05.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: