Saint Martin Residences

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLloyd Properties Sp z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Saint Martin Residences dostępnych jest 19 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
4.3
1
25,1 m²
4
4.5
1
27,1 m²
4
4.6
1
33,8 m²
4
4.7
1
26 m²
4
4.9
1
34,9 m²
4
4.10
1
32,6 m²
4
5.3
1
25,1 m²
5
5.4
1
30,3 m²
5
5.5
1
27,1 m²
5
5.6
1
33,8 m²
5
5.7
1
26 m²
5
5.8
1
34,9 m²
5
5.10
1
32,6 m²
5
6.2
1
26,4 m²
6
6.3
1
25,1 m²
6
6.4
1
30,3 m²
6
6.5
1
27,1 m²
6
6.6
1
33,8 m²
6
6.7
1
26 m²
6

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Spokój w miejskim zgiełkuWszyscy potrzebujemy miejsc gdzie możemy odnaleźć spokój. Miejsc, w których odpoczniemy i odzyskamy wewnętrzną równowagę. Niektórzy z nas potrzebują dodatkowo być w centrum wydarzeń. Mieć poczucie, że świat pełen inspiracji i możliwości czeka na nich tuż za drzwiami, a oni mogą z niego czerpać zawsze kiedy poczują na to ochotę.Czy potrzeba relaksu kłóci się z chęcią mieszkania w sercu miasta? A co, gdy wystarczy jedynie wyjść z domu by od razu poczuć energię miasta? Wtedy jest idealnie!O Saint MartinPogodzenie zabytkowej bryły z nowoczesnym designem to zawsze duże wyzwanie. Gdy nie jest łatwo powstają jednak najciekawsze projekty! Niepowtarzalne i intrygujące. Takie jest właśnie Saint Martin Residences.Eleganckie i luksusowe wnętrza utrzymane w stonowanych kolorach, bez blichtru i ostentacji. Za to wykończone wysokiej jakości materiałami i zaprojektowane z myślą o tym, byś zawsze czuł się komfortowo.Mocne wejścieParter kamienicy, dzięki wysokim przeszklonym witrynom, nabrał nowoczesnego charakteru. Jego ważny punkt stanowi przestronne lobby, symbol współczesnej elegancji.Znajdować się będzie tu miejsce dla Consierge oraz strefa dla gości.Mieszkaj dobrzeNa inwestycję składa się 55 apartamentów o powierzchni od 27 do 55 metrów kwadratowych, które mogą być łączone w różnych konfiguracjach.Starannie rozplanowane apartamenty są nie tylko wygodne, ale też zachwycają designem. Przytulne wnętrza, dopracowane w każdym szczególe sprawią, że zapragniesz spędzać tu czas.

Inwestycja Saint Martin Residences znajduje się na Starym Mieście, ul. Podgórna (0.3 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Lloyd Properties Sp z o.o.

Inwestycja Saint Martin Residences jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Saint Martin Residences pozostało na sprzedaż 19 mieszkań o powierzchniach od 25 do 35 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 35 m2 (19 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: usługi concierge.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 25 do 35 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Saint Martin Residences

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Saint Martin Residences znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Marcinkowskiego (1:MRCI92).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Saint Martin Residences znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 350m, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu w odległości 350m, Liceum Dla Dorosłych. Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" w Poznaniu w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się CITY-MED. NZOZ. PISOZ DLA SZKÓŁ WYŻSZYCH. PRZYCHODNIE SPECJALISTYCZNE, w odległości 100 m znajduje się MAGICZNA. APTEKA, w odległości 150 m znajduje się Szpital im. J. Strusia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Shivaz Club & Restaurant, w odległości 50 m znajduje się Bar Mleczny Przysmak, w odległości 50 m znajduje się Bank Zachodni WBK.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Park Wodny OCTOPUS, w odległości 300 m znajduje się WARTA POZNAŃ S.A., w odległości 400 m znajduje się Automobilklub Poznański.

Data publikacji: 16.05.2019

Data aktualizacji: 08.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie