Mozaika Mokotów etap V

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLayetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 275 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Bokserska(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bokserska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 64 - 140 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  KG Group Sp. z o.o.
 • Parkur Residence(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka 25 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 977/m2
  Parkur Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 60
  Powierzchnia: 27 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 16 ofert
  YIT Development Sp. z o.o.
 • Murapol Atrium Służewiec(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 15 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Murapol Atrium Służewiec
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 60 - 62 m2
  Liczba pokoi: 3
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja Mozaika Mokotów etap V znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Mozaika Mokotów etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań. Budynek posiada od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mozaika Mokotów etap V pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 97 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (174 miejsca)

W inwestycji znajdują się 82 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- monolityczna płyta żelbetowa; - słupy w konstrukcji żelbetowej; - strop w konstrukcji żelbetowej – monolitycznej, zabezpieczony izolacją termiczną i akustyczną; - zewnętrzne ściany żelbetowe z betonu wodoszczelnego.
Dach
- stropodach wykończony warstwą żwiru lub zielenią, zgodnie z rozwiązaniem przyjętym w Projekcie Wykonawczym.
Elewacja
- kompletny system tynkarski, składający się z izolacji termicznych i akustycznych oraz malowanego lub barwionego w masie tynku dekoracyjnego.
Stolarka okienna
- drewniana, malowana łączona na mikrowczepy, okna będą rozwierne i / lub rozwierno - uchylne i / lub stałe i / lub panoramiczne, zamontowane zgodnie z przyjętym rozwiązaniem projektowym; - szklenie zestawami szklanymi o izolacyjności termicznej ok. 1,1 W/m2K i izolacyjności akustycznej ok. 35 dB; wbudowane sterowane nawietrzaki o izolacyjności akustycznej ok. 42 dB; - stolarka w mieszkaniach na parterze budynku antywłamaniowa.
Drzwi zewnętrzne
- Drzwi wejściowe pełne oraz antywłamaniowe o standardzie ”C”; z wielopunktowym ryglem oraz odpowiednią izolacyjnością akustyczną; tam gdzie to jest konieczne zamontowane zostaną drzwi zapewniające odpowiednią odporność ogniową.
Balkony
- podłogi wykończone „mrozoodpornym” gresem, a także stalowe balustrady ze szklanym wypełnieniem lub podobne.
Posadzka
- wylewka betonowa z warstwami izolacji termicznej i akustycznej.
Ściany
- międzylokalowe murowane ·o grubości ok. 25 cm lub inne o podobnych parametrach; - działowe kuchni i łazienek murowane o grubości ok. 12 cm lub inne o podobnych parametrach; - działowe pokoi murowane; - tynki gipsowe lub cementowo – wapienne kat. III, w łazienkach i toaletach zostaną zatarte na ostro.
Sufity
- tynki gipsowe lub cementowo – wapienne kat. III, w łazienkach i toaletach zostaną zatarte na ostro.
Parapety wewnętrzne
- z konglomeratu
Instalacje
- wody ciepłej: • W lokalach rury z polietylenu sieciowego lub podobne, ułożone w warstwach szlichty posadzkowej oraz w bruzdach ścian murowanych lub poprowadzone na powierzchni ścian; • Wykonane podejścia pod przybory sanitarne zaślepione; • Zabudowa rur w mieszkaniu - w zakresie Nabywcy; • Wyposażenie w urządzenia sanitarne - w zakresie Nabywcy; • Szachty z pionami i miernikami zużycia, umieszczone będą zlokalizowane w częściach wspólnych - kanalizacji: • Podejścia w lokalu będą wykonane w przestrzeni ścianek instalacyjnych, w warstwach podposadzkowych lub na powierzchni posadzki przy ścianie; • W pionach rury kanalizacyjne niskoszumowe, w garażu – nieizolowane; • Rewizje we wskazanych przez projekt miejscach; • Zabudowa rur w mieszkaniu - w zakresie Nabywcy; • Wyposażenie w urządzenia sanitarne - w zakresie Nabywcy; - wody zimnej: • W lokalach rury z polietylenu sieciowego lub podobne, ułożone w warstwach szlichty posadzkowej oraz w bruzdach ścian murowanych lub też poprowadzone na powierzchni ścian; • Wykonane podejścia pod przybory sanitarne będą zaślepione; • Zabudowa rur w mieszkaniu - w zakresie Nabywcy; • Wyposażenie w urządzenia sanitarne - w zakresie Nabywcy; • Szachty z pionami i opomiarowaniem umieszczone w częściach wspólnych; - elektryczna: • Podtynkowa, miedziana lub aluminiowa z zabezpieczeniem anty-porażeniowym, • Tablica mieszkaniowa (TM) natynkowa, usytuowana w pobliżu wejścia do mieszkania, • W kuchni - dla kuchni elektrycznej instalacja 3-fazowa, • Główny wyłącznik oświetlenia zlokalizowany w obrębie wejścia do mieszkania. • W przedpokoju zamontowany unifon; instalacja przystosowana do montażu wideofonu; • Szachty z pionami i opomiarowaniem zużycia energii zlokalizowane w częściach wspólnych; - teletechniczna • Instalacje niskoprądowe: RTV+SAT / telefoniczna / internetowa wraz ze skrzynką przyłączeniową do instalacji niskoprądowych - zlokalizowane w obrębie mieszkania wg Projektu Wykonawczego;
Ogrzewanie
- w lokalach instalacja rozprowadzona rurami, ułożonymi w warstwach szlichty posadzkowej; wszystkie rury w warstwach posadzkowych w mieszkaniu izolowane; - podejścia pod grzejniki wychodzące ze ściany; - w kuchni, pokoju dziennym oraz we wszystkich innych pokojach zamontowane grzejniki płytowe; na kondygnacjach 8 i 9 zamontowane grzejniki płytowe oraz grzejniki kanałowe; maskownice na grzejniki kanałowe w zakresie Nabywcy, - w łazience zamontowany naścienny grzejnik drabinkowy; - szachty z pionami i opomiarowaniem umieszczone w częściach wspólnych;
Wentylacja
- w kuchni, łazience, toalecie mechaniczna wentylacja w oparciu o wentylatory osiowe ścienne lub wentylacja wyciągowa zbiorcza; - nawiew powietrza realizowany poprzez nawiewniki okienne; - niezależny kanał wentylacyjny do podłączenia okapu kuchennego w kuchni.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (82).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (174 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mozaika Mokotów etap V

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mozaika Mokotów etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Mozaika Mokotów etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrzeżna 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mozaika Mokotów etap V znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Happy Kids' Academy - Europejskie Przedszkole Językowe w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 180 m, Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mozaika Mokotów etap V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mozaika Mokotów etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Skład Bananów, w odległości 300 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mozaika Mokotów etap V w odległości 320 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 1240 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec.

Data publikacji: 10.07.2017

Data aktualizacji: 01.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie