Rezydencja Eliza

Oferta archiwalna

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Ul. Elizy Orzeszkowej 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 379 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Eliza

5 zdjęć

Rezydencja Eliza
Rezydencja Eliza
Rezydencja Eliza
Rezydencja Eliza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Konstrukcja budynku

Żelbetowe wylewane oraz prefabrykowane, wg projektu konstrukcji.

Dach

Dach zwykły - dach płaski kryty podwójną papą termozgrzewalną. Dach zielony - dach zielony pokryty roślinnością na warstwie substratu glebowego grubości 10-40 cm. Hydroizolacja - podwójna papa termozgrzewalna. Izolacja termiczna dachu - izolacja termiczna ze styropianu i poliuretanu. Izolacja termiczna dachu nad garażem - płyty z ekstradowanej pianki polistyrenowej.

Elewacja

Tynk, okładziny kamienne, okładziny aluminiowe typu Alucobond.

Stolarka okienna

Ościeżnice i skrzydła z ram drewniano-aluminiowych, wykonanych z drewna selekcjonowanego meranti, klejonego warstwowo, nakładki aluminiowe malowane proszkowo, firmy Sokółka Szklenie szkłem zespolonym zwykłym. Okna wyposażone w nawietrzaki.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań - drzwi rozwierane antywłamaniowe klasy C, płytowe pełne, wzmacniane prętami ze stali hartowanej, o izolacyjności akustycznej min 32dB. Ościeżnica w całej głębokości muru, ze zintegrowanym numerem lokalu i dzwonkiem. Skrzydło oraz ościeżnica drzwi wykończone fornirem naturalnym, dębowym.

Balkony

Balkony i tarasy –wykończenie: Posadzki - deski modrzewiowe układane ażurowo na legarach. Tarasy na gruncie i nad garażem podziemnym: Posadzki - płyty betonowe, układane na warstwie podbudowy ze żwiru. Sufity pod balkonami nadwieszanymi, daszki - -docieplone i tynkowane w/g systemu elewacyjnego. Przesłony na balkonach i tarasach +5 i +6: Z elementów stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo. Szafy na balkonach +1, +2, +3, +4 (zgodnie z projektem architektury): Z elementów stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo, mocowane do konstrukcji balkonów; wypełnienie ażurowe.

Posadzka

Szlichta betonowa poziom jak pod klepkę lub płytki ceramiczne.

Ściany

Ściany pokoi - zatarte tynkiem gipsowym Ściany łazienek i kuchni - tynkowane tynkiem cementowo-wapiennym zatarte pod okładziny ceramiczne.

Sufity

Sufit pokryte tynkiem gipsowym

Parapety zewnętrzne

Z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej.

Parapety wewnętrzne

Parapety mieszkań realizowane w ramach indywidualnych aranżacji.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja C.O., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Kuchnia i łazienka – wentylacja mechaniczna, producent: Maico.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 42 500 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zabudowa kwartału ulic Orzeszkowej, Piotrkowskiej, Opaczewskiej i Bitwy Warszawskiej to architektoniczny przekrój historii Warszawy.  Są tu przedwojenne  kamienice z lat 30., budynki osiedla nauczycielskiego z przełomu lat 60. i 70. oraz realizacje z końca lat 90.  XX. wieku.  Do współpracy zaprosiliśmy uznane biuro projektowe, którego możliwości mieliśmy okazję już poznać. Pracownia Fiszer Atelier 41, założona przez Stanisława Fiszera, od dawna nawiązuje do dobrych wzorców architektury modernistycznej: już projekty zrealizowane wiele lat temu we Francji jasno określiły kierunek, w którym podąża pracownia. Bryła budynku jest prosta, jej dekorację i końcowy wizerunek kształtuje detal: drewniane okna, stalowe balustrady i przegrody balkonowe, kamienne wykończenie części wspólnych oraz fragmentów elewacji, a także znane z wielu paryskich realizacji charakterystyczne odlewy aluminiowe umieszczone na frontowej ścianie budynku. Zadbano także o to, żeby każdy możliwy fragment przestrzeni wykorzystany został  na zorganizowaną zieleń -nawet na dachu garażu zaprojektowano potężne donice, które zostaną obsadzone roślinnością. Chcemy, żeby “Rezydencja Eliza” miała charakter eleganckiej , tradycyjnej, ale współczesnej kamienicy z portierem, nawiązującej do najlepszych wzorców.

Inwestycja Rezydencja Eliza znajduje się na Szczęśliwicach (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Laor Development Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Eliza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Eliza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Laor Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Ochota przy ul. Elizy Orzeszkowej 14.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Eliza?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Eliza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Rezydencja Eliza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opaczewska 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Eliza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Eliza znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 177 w odległości 130 m, Przedszkole nr 176 w odległości 270 m, Przedszkole nr 225 w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Eliza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Eliza w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: