Rezydencja Parkowa

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kornas

Świnoujście, Ul. Niedziałkowskiego 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencja Parkowa

2 zdjęcia

Rezydencja Parkowa

Najbliższe inwestycje

 • Sun Towers Świnoujście
  od: 8 481 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Seaside Garden - Świnoujście
  od: 15 500 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Green Square
  od: 8 500 zł/m2

  MASTERM

Opis Inwestycji

Pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny , o eleganckiej architekturze zewnętrznej, powstał w Świnoujściu przy ulicy Niedziałkowskiego nr 6 .Działka o numerze 130/1 o powierzchni 1879 m2 . Do wyboru inwestorów jest blisko 60 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 32 m2. Mieszkania 1,2,3 – pokojowe, jedno oraz dwupoziomowe . Każde mieszkanie posiada balkon lub ogród zimowy . Mieszkania oddawane są w standardzie developerskim : tynki gipsowe kat. III, stolarka okienna PCV z parapetami, grzejniki typ. PURMO, drzwi wejściowe o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej.Pod budynkiem znajdują się stanowiska garażowe oraz komórki lokatorskie.

Lokalizacja

Inwestycja ,,Rezydencja Parkowa” została zrealizowana przy ul. Niedziałkowskiego 6, nieopodal Parku Chopina. Obiekt ma doskonałe połączenie z centrum miasta oraz dzielnicą uzdrowiskową. Bliskość terenów zielonych zachęca do różnych form aktywnego wypoczynku. W pobliżu jest pełna infrastruktura niezbędna do codziennego życia: szkoła, , przychodnia, apteka, urząd miasta, odprawa promowa, sklep spożywczy i wszelkie inne usługi.

Inwestycja Rezydencja Parkowa znajduje się w Świnoujściu, Ul. Niedziałkowskiego 6 (46.7 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Kornas.

Inwestycja Rezydencja Parkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych apartamentów. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Parkowa pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kornas nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 60 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Parkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Rezydencja Parkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Matejki - Konstytucji 3 maja.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Parkowa znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 80 m, Aktywne Przedszkole Kogut w odległości 80 m, KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Parkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nova Med w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Parkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Galeria Corso, w odległości 320 m znajduje się POLOmarket, w odległości 330 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Parkowa w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: