Smoluchowskiego 3 etap II

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Smoluchowskiego 3
Ceny od: 7 149 zł brutto/m2
Smoluchowskiego 3 etap II

8 zdjęć

Smoluchowskiego 3 etap II
Smoluchowskiego 3 etap II
Smoluchowskiego 3 etap II
Smoluchowskiego 3 etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Smoluchowskiego 3 etap II dostępne są 33 oferty

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

W II etapie Smoluchowskiego 3 będzie się znajdowało 88 ustawnych i optymalnie doświetlonych mieszkań. Od kompaktowych lokali o powierzchni 28 m2, po 4 lub 5 pokojowe mieszkania mające nawet 125 m2. Budynek będzie zbudowany na planie litery „C”. Na dziedzińcu będzie się znajdowała zieleń, a także komunikacja do klatek schodowych.

Do wyboru mieszkania z: zamkniętą i otwartą kuchnią, ogródkiem nawet do 129 m2, przestronnym balkonem lub tarasem. Każde mieszkanie posiada balkon, a mieszkania położone na parterze nawet 2 ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będzie rowerownia. Dodatkowo przy każdej klatce schodowej będą stojaki na rowery.

Dodatkowo podziemna hala garażowa z licznymi miejscami postojowymi, a także komórki lokatorskie.

 Z myślą o ekologicznych rozwiązaniach, a także ergonomii na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, które mają bilansować koszty oświetlenia części wspólnych.

 Jednym z atutów inwestycji jest jej położenie w odległości krótkiego spaceru od Lasku Marcelińskiego (ok. 9 min). Idealna propozycja dla osób żyjących aktywnie: rozwinięta infrastruktura ścieżek pieszych, biegowych i rowerowych. Do przystanku tramwajowego zaledwie ok. 200 m (linie 1,6,13 i 15).

 Smoluchowskiego 3 to również idealna propozycja dla osób często podróżujących. Z tego miejsca jest łatwy dostęp do dróg dojazdowych do A2, S11 i in., a także do Lotniska Ławica.

 W pobliżu znajdują się także przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe. Jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, z restauracjami i centrami handlowymi w pobliżu. Żłobek 1 min od Smoluchowskiego 3, Szkoła Podstawowa i przedszkole w niedalekiej odległości. Możesz żyć na co dzień w Twoim kawałku Poznania!

Inwestycja Smoluchowskiego 3 etap II znajduje się na Junikowie, ul. Smoluchowskiego 3 (5.3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Smoluchowskiego 3 etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Smoluchowskiego 3 etap II pozostały na sprzedaż 33 mieszkania o powierzchniach od 46 do 127 metrów kwadratowych w cenie od 7 149 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 m2 w cenie od 341 550 zł (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 80 m2 w cenie od 420 150 zł (22 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 88 do 127 m2 w cenie od 626 626 zł (7 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 115 m2 w cenie od 876 812 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 33 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 46 do 127 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 341 550 do 951 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 149 do 8 050 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera uwaga! od 1 grudnia 2020 r. nowy adres biura obsługi klienta: ul. mostowa 23a/27, 61-854 poznań (lokal usługowy na parterze , wejście od ul. dowbora-muśnickiego).
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Smoluchowskiego 3 etap II znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Smoluchowskiego 3 etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Smoluchowskiego 3 etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Skubiszewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Smoluchowskiego 3 etap II znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Tęczowa Kraina w odległości 270 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w odległości 310 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 1 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Smoluchowskiego 3 etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Smoluchowskiego 3 etap II w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się UP Pixel.

Data publikacji: 19.03.2020
Data aktualizacji: 26.03.2021
Konimpex-Invest logo

Konimpex-Invest

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Mostowa 23A/27, 61-854 Poznań (lokal usługowy na parterze , wejście od ul. Dowbora-Muśnickiego)

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: