Osiedle Staroniwa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKM Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Staroniwa dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
G2
4
88,83 m²
1
H2
4
88,04 m²
1
J2
4
88,43 m²
1
K2
4
88,04 m²
1
L2
4
88,43 m²
1

Opis Inwestycji

OSIEDLE STARONIWA to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz parking dla gości.Stąd wszędzie jest blisko – w kilka minut można się znaleźć w centrum Rzeszowa, osiedle jest w zaciszu domów jednorodzinnych jednak tuż obok obwodnicy. Niedaleko znajdziecie Państwo szkołę podstawową, osiedlowy dom kultury i sklepy. Położenie inwestycji zapewnia doskonały dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.W ofercie znajdą Państwo mieszkania trzypokojowe o powierzchni całkowitej 60,64 m2 i 88,43 m2 z antresolą. Każde z mieszkań posiada balkon, dodatkowo do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Układ pomieszczeń w mieszkaniu jest dobrze przemyślany i funkcjonalny.Znajdują się także segmenty mieszkalne w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 145,70 m2 z garażem jednostanowiskowym. Każdy segment posiada taras i ogródek.Podjazdy do posesji, chodniki i miejsca postojowe wykonane zostaną z kostki brukowej. Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów całe osiedle jest ogrodzone, a brama wjazdowa na osiedle otwierana jest na pilota.OSIEDLE STARONIWA to znakomicie przemyślane pod względem zarówno funkcjonalnym jak i architektonicznym budynki, doskonale wpisujące się w potrzeby nowoczesnej rodziny.

Inwestycja Osiedle Staroniwa znajduje się w Rzeszowie, ul. Staroniwska (2.2 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera KM Invest Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Staroniwa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Staroniwa pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 88 do 89 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 88 do 89 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KM Invest Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 88 do 89 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Staroniwa

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Staroniwa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Staroniwa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Staroniwska / Rzemieślnicza 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Staroniwa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w odległości 280 m, Przedszkole Publiczne nr 10 w odległości 370 m, Przedszkole Maluszkowo w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Staroniwa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NSZZ Mrukmed w odległości 330 m, NSZZ Mrukmed w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Staroniwa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Społem, w odległości 520 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 31.10.2018

Data aktualizacji: 09.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie