Osiedle Staroniwa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Staroniwska, oferowane bezpośrednio przez

KM Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Rzeszów, ul. Staroniwska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 333 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle StaroniwaOsiedle Staroniwa

6 zdjęć

Osiedle Staroniwa
Osiedle Staroniwa
Osiedle Staroniwa
Osiedle Staroniwa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

OSIEDLE STARONIWA to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz parking dla gości.

Stąd wszędzie jest blisko – w kilka minut można się znaleźć w centrum Rzeszowa, osiedle jest w zaciszu domów jednorodzinnych jednak tuż obok obwodnicy. Niedaleko znajdziecie Państwo szkołę podstawową, osiedlowy dom kultury i sklepy. Położenie inwestycji zapewnia doskonały dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

W ofercie znajdą Państwo mieszkania trzypokojowe o powierzchni całkowitej 60,64 m2 i 88,43 m2 z antresolą. Każde z mieszkań posiada balkon, dodatkowo do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Układ pomieszczeń w mieszkaniu jest dobrze przemyślany i funkcjonalny.

Znajdują się także segmenty mieszkalne w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 145,70 m2 z garażem jednostanowiskowym. Każdy segment posiada taras i ogródek.

Podjazdy do posesji, chodniki i miejsca postojowe wykonane zostaną z kostki brukowej. Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów całe osiedle jest ogrodzone, a brama wjazdowa na osiedle otwierana jest na pilota.

OSIEDLE STARONIWA to znakomicie przemyślane pod względem zarówno funkcjonalnym jak i architektonicznym budynki, doskonale wpisujące się w potrzeby nowoczesnej rodziny.

Inwestycja Osiedle Staroniwa znajduje się w Rzeszowie, ul. Staroniwska (2.4 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez KM Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle Staroniwa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Staroniwa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KM Invest Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Staroniwa?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Staroniwa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 854 metrów od inwestycji Osiedle Staroniwa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Staroniwa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Staroniwa znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Zakątek" w odległości 301 m, Przedszkole Publiczne Nr 10 w odległości 347 m, przedszkole w odległości 366 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Staroniwa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NSZZ Mrukmed w odległości 335 m, NSZZ Mrukmed w odległości 409 m, Orisdent w odległości 509 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Staroniwa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 259 m znajduje się Społem, w odległości 265 m znajduje się Żabka, w odległości 477 m znajduje się Źródełko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Staroniwa w odległości 487 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 489 m znajduje się boisko / kort, w odległości 489 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: