Apartamenty Royal

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKlinkier - Bud Developer

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Royal dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
PENTHOUSE
7
296,49 m²
10

Opis Inwestycji

APARTAMENTY ROYAL to nowoczesna architektura łącząca w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia w zakresie rozwiązań architektonicznych z zastosowaniem szlachetnych materiałów budowlanych. Inwestycja zlokalizowana jest 12 km od Warszawy, w samym centrum Piaseczna blisko centrów handlowych, basenu, centrów fitness, kortów tenisowych, stadnin koni, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, urzędów i środków komunikacji miejskiej. Pomimo, iż budynek ma 13 kondygnacji jest w nim tylko 36 apartamentów. Metraże lokali dostosowane są do mieszkańców o różnych potrzebach.W budynku są lokale: 70m2, 74m2, 80m2, 150m2, 290m2. Na parterze apartamentowca zlokalizowany jest parking wielopoziomowy, oraz reprezentacyjny hol recepcji. Apartamenty Royal to rzeczywiście królewskie apartamenty zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Wysokiej klasy materiały budowlane i jakość wykończenia pozwalają zaliczyć ten obiekt do najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w okolicach Warszawy.Możliwość własnej aranżacji ścian działowych i instalacji elektrycznej.

Inwestycja Apartamenty Royal znajduje się w Piasecznie, ul. Fabryczna 23 (3.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Klinkier - Bud Developer.

Inwestycja Apartamenty Royal została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Royal pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 296 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 7-pokojowe o powierzchni od 296 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Klinkier - Bud Developer przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu penthouse.
Powierzchnie mieszkań: 296 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 7-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:gotówka, kredyt lub raty 0% przy stałej cenie rozłożone na 2 lata wg. indywidualnych ustaleń.
Warunki rezerwacji:rezerwacja bezpłatna.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 3 do 4 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Royal

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Royal mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Royal znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powstańców Warszawy 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Royal znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kleks 2" w odległości 50 m, Niepubliczne Przedszkole "Kleks" w odległości 60 m, Przedszkole4 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Royal jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 280 m, NZOZ Heureka w odległości 310 m, TRIMED Przychodnia Lekarska w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Royal składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Pasaż pod kopułą, w odległości 110 m znajduje się Bazarek, w odległości 120 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Royal w odległości 260 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 09.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie