Apartamenty Bokserska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKG Group Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bokserska dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
124
4
125,55 m²
5
132
4
98,96 m²
6
129
4
118,85 m²
6
99
5
140,35 m²
6

Opis Inwestycji

Nowy adres na warszawskiej mapie inwestycji – „Apartamenty Bokserska” to nowoczesny i pięknie zaprojektowany budynek, w którym przewidziano 148 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i funkcjonalnych rozkładach. Projektowane lokale mają od 1 do 5 pokoi, metraż od 36 do 140 metrów kwadratowych. Budynek posiadać będzie 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną w której znajdować się będzie 185 miejsc postojowych. Mieszkania zlokalizowane na parterach posiadają ogródki. Na parterze przewidziano również lokalizację lokali usługowych. Apartamenty projektowane w szczególności na ostatnich kondygnacjach budynku posiadają przestronne tarasy, panoramiczne okna które doskonale je doświetlają. Budynek został zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów: przy projektowaniu zastosowano nowoczesne, energooszczędne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Inwestycja Apartamenty Bokserska znajduje się na Służewcu, ul. Bokserska 56 (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera KG Group Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Bokserska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bokserska pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 99 do 140 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 99 do 126 m2 (3 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 140 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KG Group Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 276 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 99 do 140 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bokserska

Doskonała lokalizacja oraz dbałość o każdy detal nowoprojektowanego budynku umożliwia kierowanie oferty „Apartamenty Bokserska” do osób poszukujących swojej nowej, wygodniej i prestiżowej przestrzeni życiowej. W inwestycji przewidziano również ofertę skierowana do inwestorów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bokserska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Bokserska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bokserska 71.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bokserska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wszystkie Skarby Mamy" w odległości 260 m, Happy Kids' Academy - Europejskie Przedszkole Językowe w odległości 270 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Bokserska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bokserska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bokserska w odległości 180 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 1180 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec.

Data publikacji: 10.05.2018

Data aktualizacji: 16.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie