Apartamenty Bokserska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KG Group Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 356 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Bokserska

10 zdjęć

Apartamenty Bokserska
Apartamenty Bokserska
Apartamenty Bokserska
Apartamenty Bokserska

Najbliższe inwestycje

 • Parkur Residence
  od: 10 169 zł/m2
  Pod wynajem

  YIT Development Sp. z o.o.

 • Moduo Gardens

  Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

 • Wynalazek 3A
  Pod wynajem

  P. B. Konstanty Strus

Opis Inwestycji

Nowy adres na warszawskiej mapie inwestycji – „Apartamenty Bokserska” to nowoczesny i pięknie zaprojektowany budynek, w którym przewidziano 148 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i funkcjonalnych rozkładach. Projektowane lokale mają od 1 do 5 pokoi, metraż od 36 do 140 metrów kwadratowych. Budynek posiadać będzie 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną w której znajdować się będzie 185 miejsc postojowych. Mieszkania zlokalizowane na parterach posiadają ogródki. Na parterze przewidziano również lokalizację lokali usługowych. Apartamenty projektowane w szczególności na ostatnich kondygnacjach budynku posiadają przestronne tarasy, panoramiczne okna które doskonale je doświetlają. Budynek został zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów: przy projektowaniu zastosowano nowoczesne, energooszczędne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Inwestycja Apartamenty Bokserska znajduje się na Służewcu, ul. Bokserska 56 (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera KG Group Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Bokserska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bokserska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 119 do 140 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KG Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 265 do 276 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja oraz dbałość o każdy detal nowoprojektowanego budynku umożliwia kierowanie oferty „Apartamenty Bokserska” do osób poszukujących swojej nowej, wygodniej i prestiżowej przestrzeni życiowej. W inwestycji przewidziano również ofertę skierowana do inwestorów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bokserska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Bokserska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bokserska 71.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bokserska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wszystkie Skarby Mamy" w odległości 260 m, Happy Kids' Academy - Europejskie Przedszkole Językowe w odległości 270 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Bokserska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bokserska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bokserska w odległości 180 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 1180 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec.

Data publikacji: 10.05.2018
Data aktualizacji: 08.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: