KAVIORY 41

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKAVIORY 41

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji KAVIORY 41 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
P0
136,8 m²
-

Opis Inwestycji

Pod adresem Kaviory 41 znajdziesz dobrze zaprojektowane rozwiązania, niezależnie od tego, czy poszukujesz okazji inwestycyjnej, nowego lokum, czy miejsca do prowadzenia działalności. Wybieraj spośród kawalerek i ustawnych, dwupokojowych wnętrz, albo postaw na otwartą przestrzeń, perfekcyjnie dopasowaną do Twojego stylu życia w większych, kilkupokojowych mieszkaniach. Sklepy, kawiarnie i punkty usługowe to plan na zagospodarowanie parteru, gdzie znajduje się 250 m. kw. powierzchni usługowej. Dowiedz się więcej!

Inwestycja KAVIORY 41 znajduje się na Krowodrzy, ul. Kawiory 41 (2.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera KAVIORY 41.

Inwestycja KAVIORY 41 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji KAVIORY 41 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 137 metrów kwadratowych.

Deweloper KAVIORY 41 przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena 8500 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc): 43 500 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 137 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji KAVIORY 41

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

W odległości 250 metrów od inwestycji KAVIORY 41 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kawiory.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji KAVIORY 41 znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie w odległości 250m, Samorządowe Przedszkole nr 13 w odległości 300m, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się GALLA. APTEKA CAŁODOBOWA, w odległości 450 m znajduje się Szpital MSWiA w Krakowie, w odległości 500 m znajduje się IDZIK AGATA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się EURONET. BANKOMAT, w odległości 100 m znajduje się Makarun Spaghetti and Salad, w odległości 200 m znajduje się BANK PEKAO S.A. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA, w odległości 700 m znajduje się Fitness Klub BodyHIT, w odległości 1050 m znajduje się Fit By Step.

Data publikacji: 27.11.2018

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie