Chodkiewicza 5

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKasiński Investment Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Chodkiewicza 5 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.1.2
3
57,3 m²
1
A.2.2
3
57,06 m²
2
A.1.1
4
67,81 m²
1
B.3.1
4
72,12 m²
3

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

NOWA INWESTYCJA W KIELCACH składa się z dwóch segmentów A i B . Bryła budynków zwarta, dach stromy dwuspadowy z naczółkami kryty dachówką. Na elewacjach wschodniej I zachodniej lukarny z dachami stromymi dwuspadowymi. Budynek o konstrukcji mieszanej murowano-żelbetowej. Konstrukcję nośną stanowią żelbetowe płyty stropowe oparte na belkach i ścianach żelbetowych. Posadowienie obiektu na żelbetowej płycie fundamentowej, ściany z cegły silikatowej. Budynki czterokondygnacyjne podpiwniczone z własną kotłownią gazową i windą. Na parterze przewidziano sześć lokali usługowych z możliwością zamiany na mieszkania, na pierwszym piętrze sześć lokali mieszkalnych, na drugim piętrze sześć lokali mieszkalnych, na trzecim piętrze dwa lokale mieszkalne. W piwnicach budynku przewidziano 20 miejsc postojowych.

Inwestycja Chodkiewicza 5 znajduje się w Kielcach, ul. Chodkiewicza 5 (1.5 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Kasiński Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Chodkiewicza 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Chodkiewicza 5 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 57 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 68 do 72 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kasiński Investment Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 57 do 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chodkiewicza 5

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chodkiewicza 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Chodkiewicza 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Husarska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chodkiewicza 5 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Chodkiewicza 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 7 w odległości 230 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chodkiewicza 5 w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 630 m znajduje się Stadion Lekkoatletyczny MOSiR.

Data publikacji: 30.11.2018

Data aktualizacji: 10.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie