Apartamenty Skorupki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skorupki, oferowane bezpośrednio przez Kasbud Development Sp. z o.o.

wołomiński, Ząbki, ul. Skorupki 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Skorupki

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Skrajna 15
  od: 6 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Mehoffera 32 Sp. z o.o.

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 150 zł/m2

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów etap V
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Ząbki to idealny wybór dla osób, które szukają mieszkania w niewielkiej odległości od Warszawy, jednak w dobrze skomunikowanym miejscu z zielenią. Inwestycja ''Apartamenty Skorupki'' została tak zaprojektowana, aby przyszli mieszkańcy mieli wybór wielu funkcjonalnych układów mieszkań, niezależnie od ich metrażu. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i większe, kilkupokojowe mieszkania. W budynku znajdować się będzie 39 mieszkań o metrażach od 32 m2 do 59 m2. Dodatkowym udogodnieniem będzie winda dostępna z garażu podziemnego oraz komórki lokatorskie i wspólne pomieszczenie na rowery dla wszystkich mieszkańców. Nowa inwestycja oferuje udogodnienia, które przekładają się na komfort codziennego życia.

Wybór naszej inwestycji to gwarancja solidności, funkcjonalności i komfortu. To właśnie tu możesz stworzyć swoje własne miejsce. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia

Inwestycja Apartamenty Skorupki znajduje się w Ząbkach, ul. Skorupki 13 (1.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Kasbud Development Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Skorupki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Skorupki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 58 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kasbud Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Atutem mieszkania w Ząbkach jest dobrze rozwinięta infrastruktura w postaci szkół i przedszkoli, przychodni zdrowia, sklepów oraz punktów usługowych. W niedużej odległości inwestycji znajduje się Centrum Handlowe M1 oraz Centrum Handlowe Atrium Targówek. Dla przyszłych mieszkańców, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, w bliskiej odległości znajduję się Miejskie Centrum Sportu (basen oraz kręgielnia), a także liczne tereny zielone, idealnie nadające się do spacerów, joggingu czy wypraw rowerowych. Apartamenty Sowińskiego znajdują się w samym centrum Ząbek, z doskonałą komunikacją. Do Warszawy dojedziemy liniami autobusowymi ZTM oraz miejskimi, darmowymi autobusami oddalonymi zaledwie 8 minut pieszo. Dla osób, które wolą podróżować kolejką miejską 10 min od inwestycji znajduję się stacja PKP, z której można szybko dostać się do stacji Warszawa Wileńska, a tam bezpośrednio przesiąść się do linii metra M2. Z kolei dla posiadaczy samochodów dogodnym dojazdem do Warszawy będzie trasa S8 oraz obwodnica Warszawy łącząca Trasę Toruńską z Trasą Siekierkowską. Komunikacja miejska i podmiejska: 650 m Szkoła podstawowa: 450 m Przychodnia: 700 m Urząd miasta: 850 m Kościół: 450 m Przedszkole publiczne: 1 km Przedszkole niepubliczne: 800 m Centrum handlowe: 4 km Usługi i sklepy wielobranżowe: 100 m Park miejski: 700 m Miejskie ośrodki kultury i sportu: 600 m

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Skorupki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Skorupki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołłątaja 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skorupki znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "EXPERTUS w odległości 320 m, NIepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia CONSONARE w Ząbkach w odległości 330 m, Przedszkole Niepubliczne POD MUCHOMORKIEM w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Skorupki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MULTI-LAB w odległości 240 m, Przychodnia Zdrowia w odległości 250 m, DORSALIS Przychodnia Rehabilitacyjno-Sportowa w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Skorupki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Delikatesy HE-MAN, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Bazar Miejski w Ząbkach.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skorupki w odległości 260 m znajduje się Siłownia Master Gym, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.03.2019
Data aktualizacji: 18.03.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: