Osiedle Nowe Bojary - budynek D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Łąkowa, oferowane bezpośrednio przez Jaz Bud Sp. z o.o.

Białystok, ul. Łąkowa 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nowe Bojary - budynek D

3 zdjęcia

Osiedle Nowe Bojary - budynek D
Osiedle Nowe Bojary - budynek D
Osiedle Nowe Bojary - budynek D

Najbliższe inwestycje

 • Słonimska Residence

  Słonimska Residence

  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

  Mieszkanie Białystok
  ul. Słonimska 34
  0.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 26-82 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Osiedle „Nowe Bojary” powstają w samym sercu miasta, w miejscu wyjątkowym i niezwykłym. Na próżno by szukać podobnego miejsca w Białegostoku. Tu przeszłością łączy się z nowoczesnością. W cieniu starych, blisko stuletnich budynków i wąskich uliczek, powstaje nowoczesny kompleks mieszkalny. Bojary łączą w sobie zalety miasta tętniącego życiem i uroki kameralnej dzielnicy.

Nasza propozycja to prestiżowa oferta mieszkaniowa – zespół nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych położonych przy północno–wschodniej granicy historycznej dzielnicy Bojary. Dzięki zaadoptowaniu terenów pofabrycznych jesteśmy w stanie realizować wyjątkową koncepcję bez ingerencji w zabytkową zabudowę. Wysokość budynków nowego osiedla będzie nawiązywała do istniejącej już zabudowy od ul. Kraszewskiego. Wielostanowiskowe parkingi podziemne pozwolą zaprojektować na powstającym osiedlu dużą ilości zieleni i obiektów małej architektury oraz zminimalizują ruch samochodowy na terenie kompleksu, dając komfort ciszy i spokoju.

Nowoczesne rozwiązania techniczne i najwyższej jakości materiały wykończeniowe to wizytówka naszej firmy. Nowe osiedle ma stać się wzorem przemyślanego projektu i doskonałego wykonania.

Do dnia dzisiejszego zostały ukończone budynki A, B i C.

Obecnie realizowany jest budynek D, którego zakończenie planowane jest w 2019 roku.

Inwestycja Osiedle Nowe Bojary - budynek D znajduje się w Białymstoku, ul. Łąkowa 1 (1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Jaz Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Nowe Bojary - budynek D została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 266 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Bojary - budynek D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jaz Bud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do każdego mieszkania powyżej 30m2 będzie można dokupić piwnicę w części podziemnej budynku w cenie 1500zł/sztuka..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 266 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Tradycyjna

Dach

Płaski pogrążony

Elewacja

Metoda lekko-mokra

Stolarka okienna

PCV - pięciokomorowy

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe

Balkony

Balustrady stalowe, wypełnienie szklane

Posadzka

Betonowa

Ściany

Murowane

Sufity

Płyty stropowe lub wylewane n abudowie

Parapety zewnętrzne

Blacha stalowa malowana

Parapety wewnętrzne

Brak

Instalacje

Elektryczna, gazowa, internetowa, telewizja kablowa, telefoniczna

Ogrzewanie

Miejskie

Wentylacja

Mechaniczna

Wyposażenie łazienki

Brak

Wyposażenie kuchni

Brak

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Do każdego mieszkania powyżej 30m2 będzie można dokupić piwnicę w części podziemnej budynku w cenie 1500zł/sztuka.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 15000 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Nowe Bojary zlokalizowane jest w dzielnicy Bojary w kwadracie ulic Ryska-Łąkowa-Towarowa-Kraszewskiego. Dojazd ulicą Sienkiewicza, Towarową, Sobieskiego i Kraszewskiego. Dojazd do Centrum nie zajmuje więcej niż 2–3 minuty. Dojście pieszo do Centrum na Rynek Kościuszki zajmuje spacerem 15-20min. Otoczenie to głównie zabudowa jednorodzinna oraz 3 piętrowe budynki wielorodzinne. Z mieszkań na wyższych kondygnacjach roztacza się piękny widok na panoramę miasta w stronę centrum.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowe Bojary - budynek D?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowe Bojary - budynek D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Bojary - budynek D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sienkiewicza/Ryska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowe Bojary - budynek D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Bojary - budynek D znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NASZE SZKRABY w odległości 20 m, Przedszkole Niepubliczne Marchewka w odległości 100 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno - Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowe Bojary - budynek D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Bojary - budynek D w odległości 290 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.07.2013
Data aktualizacji: 01.01.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: