Patio Ząbki Powstańców 8

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców, oferowane bezpośrednio przez JANPUL

Ząbki, ul. Powstańców 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 176 ofert w najbliższej okolicy!

Patio Ząbki Powstańców 8

3 zdjęcia

Patio Ząbki Powstańców 8
Patio Ząbki Powstańców 8
Patio Ząbki Powstańców 8

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

PATIO Ząbki to odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie mieszkaniami zlokalizowanymi blisko Warszawy, w miejscowościach dobrze skomunikowanych z centrum stolicy, w sąsiedztwie terenów zielonych.

To oferta przygotowana z myślą o ludziach młodych i kreatywnych, lubiących ciekawe rozwiązania i możliwość kreowania przestrzeni jaka ich otacza.

Kameralnie

tylko 45 mieszkań na osiedlu sprawia, że wielorodzinna zabudowa nabiera bardzo kameralnego charakteru

zaplanowano prywatne, zielone ogródki przy mieszkaniach parterowych (od 40 do 260 m2) oraz duże balkony i tarasy w pozostałych mieszkaniach

przyjazny plac zabaw pozwoli najmłodszym na bezpieczną zabawę na terenie osiedla

Funkcjonalnie – ELASTYCZNOŚĆ W KREOWANIU PRZESTRZENI

projektując budynek zadbaliśmy o to, aby do każdego mieszkania docierało jak najwięcej słońca

zaplanowaliśmy dodatkowe piony wentylacyjne i kanalizacyjne, które dają dużą elastyczność w kreowaniu przestrzeni mieszkań przez przyszłych jej mieszkańców (“ZAPROJEKTUJ SWOJE MIESZKANIE” – sam zadecyduj ile chcesz mieć pokoi, czy preferujesz widną kuchnię czy aneks kuchenny, czy garderoba to tylko strata przestrzeni, czy wręcz przeciwnie)

zadbaliśmy także o niekonwencjonalne rozwiązania części wspólnych budynku, kierując się lekkością i swobodą przestrzeni zaprojektowaliśmy przeszklone i otwarte przez wszystkie kondygnacje (od parteru) WEWNĘTRZNE PATIO

Ekologicznie

30% działki stanowią tereny zielone

zaplanowano własny zbiornik retencyjny umożliwiający wykorzystanie oczyszczonych wód opadowych na potrzeby mieszkańców osiedla

wprowadzono zieleń do środka budynku – w środku przeszklonego i doświetlonego dużymi oknami oraz świetlikami dachowymi wewnętrznego patio

Dogodna komunikacja i infrastruktura

do aglomeracji warszawskiej: dwie linie autobusów miejskich 145 i 199, przewoźnicy prywatni i lokalne linie miejskie

rekreacja: sąsiedztwo lasów Nadleśnictwa “Drewnica”, wyjazd z Warszawy w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego

rozwinięta infrastruktura usługowa (nieopodal: szkoła podstawowa, dwa przedszkola, kościół w budowie i Praska Giełda Spożywcza)

PATIO Ząbki: kameralny 4 piętrowy budynek, 45 mieszkań (1,2 i 3 pokojowych), w garażu podziemnym komórki lokatorskie i miejsca postojowe

Inwestycja jest prowadzona przez specjalnie do tego powołaną spółkę celową: Jankowski Puchny Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. – Inwestycja Ząbki Spółka Komandytowa, której współzałożycielami są spółki: Kiljańczyk Development Spółka z o.o. i Jankowski Pulchny Spółka z o.o.

Inwestycja Patio Ząbki Powstańców 8 znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców 8 (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez JANPUL.

Inwestycja Patio Ząbki Powstańców 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Patio Ząbki Powstańców 8 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JANPUL przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 20023 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Patio Ząbki Powstańców 8?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Patio Ząbki Powstańców 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Patio Ząbki Powstańców 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzika 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Patio Ząbki Powstańców 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Ząbki Powstańców 8 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Patio Ząbki Powstańców 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Verdes, w odległości 150 m znajduje się Conieco - nie tylko pierogi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Ząbki Powstańców 8 w odległości 90 m znajduje się FitPlace Ząbki, w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: