Na Wiązanej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiązana, oferowane bezpośrednio przez

J-Property

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Wiązana 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Na WiązanejNa Wiązanej

2 zdjęcia

Na Wiązanej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Inwestycja Na Wiązanej to 16 mieszkań 2,3 i 4 pokojowych w 8 budynkach jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej na warszawskim zielonym Wawrze. Do każdego mieszkania przynależy ogródek oraz miejsce postojowe - wszystko w cenie mieszkania.

Salony są otwarte na widną kuchnię z miejscem na jadalnię. W mieszkaniach są osobne garderoby, łazienka i osobna toaleta, w niektórych też pralnie. Jest też możliwość zainstalowania kominka .

Mieszkania są bezczynszowe, oszczędne w eksploatacji, wyposażone we własną kotłownię na gaz ziemny, kocioł dwufunkcyjny z zasobnikiem c.w.u. Liczniki wody, prądu i gazu są osobne do każdego lokalu.

Inwestycja Na Wiązanej znajduje się w Zerzniu, ul. Wiązana 34 (9.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez J-Property.

Inwestycja Na Wiązanej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Na Wiązanej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców J-Property przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wawer. To jedna z najbardziej spokojnych, zielonych dzielnic Warszawy, położona tylko kilkanaście kilometrów od Centrum stolicy. W dzielnicy znajduje się pełna infrastruktura społeczna i wygodny dojazd do centrum Warszawy zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej (autobusy oraz kolejka miejska).

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Wiązanej?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Wiązanej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1463 metrów od inwestycji Na Wiązanej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Anin 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Wiązanej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Wiązanej znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Krasnalkowo w odległości 195 m, przedszkole w odległości 204 m, przedszkole w odległości 351 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Wiązanej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia rejonowa nr 5 w odległości 899 m, Plombus w odległości 940 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Wiązanej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 383 m znajduje się Netto, w odległości 394 m znajduje się Delikatesy Kaczorki, w odległości 405 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Wiązanej w odległości 75 m znajduje się boisko / kort, w odległości 690 m znajduje się boisko / kort, w odległości 758 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.08.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: