Osiedle Aurora

między miastem a naturą

Mieszkania na sprzedaż ul. Barcza, oferowane bezpośrednio przez Ippon Group Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Barcza
Ceny od: 7 050 zł brutto/m2
Osiedle Aurora

10 zdjęć

Osiedle Aurora
Osiedle Aurora
Osiedle Aurora
Osiedle Aurora

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Aurora dostępnych jest 14 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Opis Inwestycji

Osiedle Aurora to nowe osiedle w Olsztynie, które powstaje na Nagórkach, w klimatycznym miejscu przy ul. Barcza, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych terenów zielonych oraz największego placu zabaw. To idealna lokalizacja, która łączy w sobie bliskość niezbędnych miejsc do codziennego życia, ale jednocześnie odizolowana jest od wielkomiejskiego zgiełku i szumu ulicznego. W ciągu 5 min dojdziesz pieszo do sklepu, żłobka, przedszkola, szkoły, lekarza, banku czy przystanku komunikacji miejskiej. Jednak najważniejszą zaletą osiedla jest to, że jako jedyne osiedle na Nagórkach ma bezpośredni dostęp do największego parku w Olsztynie!

Doskonała jakość, funkcjonale mieszkania i apartamenty :

dostępne w sprzedaży mieszkania i apartamenty są przestrzenne i jasne. Gwarantują to ich przemyślne funkcjonalne rozkłady oraz ich ponadstandardowa wysokość od 2,7 do 3 metrów oraz powiększone okna. Są one trzyszybowe, co zabezpiecza przed stratami ciepła i ewentualnym hałasem. Każde nowe mieszkanie na Osiedlu Aurora posiada balkon o powierzchni do 22 m2 lub ogródek 55 m2, a apartamenty przestronne tarasy do 100 m2 .

Twórcy osiedla zadbali też o detale, o których często nie pamiętają inni deweloperzy. Przykładem jest niecodzienna zabudowa balkonów, która od dołu jest przysłonięta (co daje intymność użytkownikowi), wyżej ma bezpieczne szkło zapewniające widok na zieloną okolicę. Nowoczesne zagospodarowanie terenu osiedla stanowi naturalne dopełnienie mieszkań.

Osiedle Przyjazne rodzinom:

Aurora to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Tutaj nie dociera szum ulicy i cały wielkomiejski zgiełk. Przy każdym z budynków osiedla znajduje się zielony dziedziniec z prywatnym placem zabaw i bezpieczną nawierzchnią dla dzieci, siłownią zewnętrzną oraz stołem do ping ponga, które dadzą mieszkańcom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i zadbać o podstawową wartość, osiedle zostało ogrodzone oraz w pełni wyposażone w system kamer zewnętrznych. Dogodne parkowanie zapewnią dwie podziemne hale garażowe z miejscami pojedynczymi, rodzinnymi oraz dogodne miejsca postojowe na terenie zewnętrznym. Nowoczesne windy bezpośrednio łączą garaż ze wszystkimi kondygnacjami. Wszystkie przygotowane miejsca postojowe, które znajdują się w podziemnych halach garażowych oraz miejsca zewnętrzne zostają tylko do dyspozycji mieszkańców i ich gości. Kolejnym udogodnieniem dla mieszkańców Aurora są parkingi rowerowe przy dziedzińcu oraz usytuowane w hali garażowej rowerownie ze stojakami i stacjami naprawy rowerów.

Wymarzone M:

Ogromnym atutem Aurory jest lokalizacja z widokiem na największy park w Olsztynie. Zastosowane wyższe okna i przeszklenia na całą wysokość ściany sprawiają, że mieszkania oprócz nasłonecznienia i poczucia przestrzeni zyskują widok na park i panoramę miasta. Każde mieszkanie posiada designerskie i antywłamaniowe drzwi wejściowe, zaprojektowane przez architektów wnętrz. Dodatkiem jest idealnie dobrana ościeżnica i wysokie wyciszenie drzwi do 34 dB. Takie elementy, będące wyznacznikiem inwestycji, dodają ekskluzywnego i luksusowego charakteru klatkom schodowym. Wysoka jakość materiałów wykończenia klatek schodowych, elewacji, trzyszybowa stolarka okienna, duże balkony i tarasy, edukacyjny plac zabaw i siłownia dla dorosłych dają poczucie ukrytej elegancji i luksusu.

Ogrody zimowe :

To co wyróżnia tą inwestycję w Olsztynie to oferta mieszkań posiadających prywatne i przestrzenne ogrody zimowe, z których można korzystać przez cały rok, niezależnie od pogody. Największym atutem ogrodów zimowych jest wszechstronność ich zastosowania. Dzięki naturalnemu oświetleniu jest to idealne miejsce na odpoczynek z książką lub strefa do stworzenia domowego ogrodu z kwiatami lub ziołami. Można też powiększyć strefę mieszkalną aranżując w ogrodzie jadalnię lub część wypoczynkową połączoną z salonem.

Terminy oddania:

Luna – IV kw. 2022

Sol i Fortuna – IV kw. 2021

Inwestycja Osiedle Aurora znajduje się w Olsztynie, ul. Barcza (3.7 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez Ippon Group Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Aurora w sprzedaży jest 14 nowych mieszkań o powierzchni od 59 do 73 metrów kwadratowych, w cenie od 7 050 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 73 m2 w cenie od 414 751 zł (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Ippon Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie od 1,62 m2 do 3,79 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada: od 1,62 m2 do 3,79 m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań w tym.
Powierzchnie mieszkań:
od 59 do 73 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 414 751 do 478 050 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 050 do 7 500 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Aurora?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Aurora mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle Aurora znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Carrefour.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Aurora znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Aurora znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne URWIS w odległości 160 m, Przedszkole "MINI" Dorota Wawrocka w odległości 190 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Aurora składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Lidl, w odległości 380 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Aurora w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 26.07.2019
Data aktualizacji: 15.06.2022
Ippon Group Sp. z o.o. logo

Ippon Group Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Barcza 50, 10-685 Olsztyn

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: