Ippon Group Sp. z o.o. logo

Ippon Group Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Warecka 11a
O nas
Oferta
Nagrody i wyróżnienia
Kontakt

Informacje o nas

Zawsze korzystamy z potencjału miejsc, w których powstają nasze inwestycje!

Ippon Group to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działają w branży deweloperskiej. Specjalizujemy się w budowie funkcjonalnych mieszkań dla każdego klienta. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, którzy dzięki zdobytej przez lata praktyce zawodowej wprowadzają do firmy to co najlepsze. Kieruje nami pasja do tworzenia coraz to lepszych piękniejszych projektów inwestycyjnych.

Nazwa naszej firmy „Ippon” to z japońskiego punkt. Najlepsza lokalizacja naszych projektów jest dla nas kluczowa.

Budujemy mieszkania mając świadomość indywidualnych potrzeb klientów. Stawiamy na funkcjonalność i światło. Wyjątkowo duże przeszklenia, minimalizacja powierzchni komunikacji w mieszkaniu i większa wysokość lokali daje poczucie przestrzeni nawet w mniejszym metrażu.

Na terenach inwestycji zawsze dbamy o unikatowy design części wspólnych. Otwarte siłownie, osiedlowe miejsca integracji tj. stół do ping ponga, czy place zabaw z bezpieczną nawierzchnią, to tylko przykłady dodatkowych elementów, które w znaczący sposób podnoszą komfort życia naszych mieszkańców.

Miejsce naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Pierwszym krokiem jest wybór grupy docelowej pod którą przygotowujemy cały projekt. Zawsze wykorzystujemy atuty naszych lokalizacji. Ważna jest doskonała komunikacja, sąsiedztwo terenów zielonych, bliskość jezior, sąsiedztwo szkół, przedszkoli, sklepów. Mamy świadomość wpływu naszej pracy na kreowanie przestrzeni miejskiej. Dlatego tak ważna jest dla nas wysoka jakość inwestycji.

Gwarancją jakości naszych realizacji jest współpraca z najlepszymi architektami i generalnymi wykonawcami, którzy sprostają oczekiwaniom naszym i naszych klientów. Tworzymy niezwykłe projekty z zachowaniem zasad funkcjonalności i wykorzystaniu naturalnego światła. Doskonale koordynujemy projekty czego efektem jest oddanie naszych inwestycji w terminie.

Z każdym rokiem liczba naszych inwestycji rośnie, a wraz z nią zwiększa się liczba zadowolonych klientów. Naszą wizytówką jest wybudowane i oddane do użytku Osiedle Aurora w Olsztynie. Oprócz osiedli mieszkaniowych realizujemy projekty komercyjne. Nasze budynki znajdują się na terenie całego kraju – Warszawa, Bydgoszcz, Koszalin, Mrągowo, Olsztyn, Olecko.

Silna pozycja naszej marki zobowiązuje nie tylko do podnoszenia efektywności i osiągania zysków ale także do podejmowania inicjatyw społecznie ważnych. Dlatego nasza misja jest pomoc najmłodszym. Czynnie wspieramy olsztyńską fundacje Przyszłość dla Dzieci, której jesteśmy ambasadorem. Dodatkowo corocznie gramy z Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, miedzy innymi licytując limitowane złote serduszka.

Realizujemy inwestycje mieszkaniowe w segmencie premium oraz zajmujemy się budową i wynajmem powierzchni handlowo-usługowych. Tworzymy unikalne projekty inwestycyjne koncentrując się na atrakcyjności lokalizacji, wysokiej jakości wykonania oraz najnowszych trendach mieszkaniowych. Zostaliśmy nagrodzeni tytułem: Deweloper Roku 2020, Deweloper Roku 2021 oraz Dobra Marka 2021. Współpracujemy tylko z najlepszymi architektami, projektantami oraz wykonawcami budowlanymi. Aktywnie angażujemy się w działania prospołeczne sprawując funkcję ambasadora fundacji „ Przyszłość dla dzieci” oraz wspierając akcje charytatywne.

Posiadamy w sprzedaży 17 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Aurora etap IV
  1 kw. 2024
  AURORA to budowane w standardzie PREMIUM osiedle w sąsiedztwie największego parku miejskiego w Olsztynie w dzielnicy Nagórki. W sprzedaży dostępny jest IV ostatni etap osiedla, który składa się z dwóch budynków mieszkalnych. Łącznie do użytkowania zostanie oddanych 135 mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 130 m2. Ogrody zimowe, prywatne tarasy do 95 m2, balkony oraz ogródki to tylko niektóre z

  Osiedle Aurora etap IV

  ul. Franciszka Barcza 50 , Olsztyn(3.7 km od centrum)
  Ippon Group Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia

Ranking najlepszych inwestycji - użytkownicy docenili nasze inwestycje

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Ippon Group Sp. z o.o. logo
Ippon Group Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Warecka 11a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: