Villa Nastrojowa

Oferta archiwalna

Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Potrzebna 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 260 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Nastrojowa

5 zdjęć

Villa Nastrojowa
Villa Nastrojowa
Villa Nastrojowa
Villa Nastrojowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa z wypełnieniem z pustaków ceramicznych.

Elewacja

Ocieplona styropianem, wykończona tynkiem barwionym, szklana ściana kurtynowa w części frontowej. Elementy elewacji wykonane z okładzin imitujących drewno. Obróbki i elementy elewacji wykonane blachy powlekanej.

Stolarka okienna

Drewniana, dwuszybowa rozwierno-uchylna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe pełne, izolowane.

Balkony

Posadzki na balkonach wyłożone gresem mrozoodpornym.

Posadzka

Szlichta (mixokret).

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych tynki gipsowe - zagruntowane. W pomieszczeniach sanitarnych tynki gipsowe zatarte na ostro do wysokości sufitu.

Sufity

Tynki gipsowe - zagruntowane.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu marmurowego.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja domofonowa, instalacja telefoniczna i RTV.

Ogrzewanie

Z kotłowni własnej.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Villa Nastrojowa to kameralna rezydencja w bardzo wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia, składająca się z czterech kondygnacji, na których znajduje się będzie 12 apartamentów od powierzchni 37m2 do 122 m2.

Na ostatniej kondygnacji zaprojektowaliśmy bardzo atrakcyjne apartamenty z antresolami. W zależności od potrzeb nabywców, dzięki odpowiednim niezawiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest dowolna aranżacja pomieszczeń oraz ich łączenie.

Dodatkowa podziemna kondygnacja połączona z piętrami mieszkalnymi windą zapewnia posesji odpowiednia ilość miejsc postojowych. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne tarasy lub balkony, mieszkania położenie na parterze maja wydzielone ogródki.

Architektura Villi Nastrojowej charakteryzuje się ciekawym nowoczesnym projektem autorstwa renomowanej pracowni architektonicznej APA Markowski Architekci.

Inwestycja Villa Nastrojowa znajduje się na Nowych Włochach, ul. Potrzebna 8 (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Invesco.

Inwestycja Villa Nastrojowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Nastrojowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invesco nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy przy ul. Potrzebnej 8.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Nastrojowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Nastrojowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Villa Nastrojowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Włochy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Nastrojowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Nastrojowa znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubilczne Przedszkole "Dziecięcy Kącik" w odległości 60 m, Przedszkole Nr 77 Akademia Pana Kleksa w odległości 90 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5 w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Nastrojowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 170 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 10.01.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Nowych Włochach

Oferty na Nowych Włochach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: