Fabryczna 7

10 zdjęć

Fabryczna 7
Fabryczna 7
Fabryczna 7
Fabryczna 7

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Fabryczna 7 dostępne są 24 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (24)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 320 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 24 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 51 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 zł.

Opis płatności:

20% przy umowie przedwstępnej, 70% przy umowie warunkowej, 10% przy umowie przeniesienia własności.

Warunki rezerwacji:

5.000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kamienica, która wiedziała jak się ustawić

Ciężko o lepszy adres na mapie Łodzi, niż ten pod którym znajduje się nasza nieduża, pełna autentycznego uroku, kamienica. Wiele miesięcy starań i ciężkiej pracy nad jej rewitalizacją zaowocowało wspaniałym efektem, tak że trudno przejść obok niej obojętnie.

Kamienica przy Fabrycznej 7 to kameralna inwestycja, na którą składają się: reprezentacyjny frontowy budynek oraz tylna oficyna, 31 funkcjonalnie zaprojektowanych, wysokich lokali, zielony dziedziniec, całe mnóstwo pięknie odrestaurowanych detali, a także niepowtarzalny kamieniczny klimat. Wnętrza mieszkań są słoneczne, przestronne i inspirujące do ciekawych aranżacji, zabytkowa klatka schodowa łączy w sobie ducha czasu z powiewem architektonicznej świeżości, a urokliwy dziedziniec cieszy oko wspólną zielenią. Całość to około 1000 mkw. powierzchni użytkowej, gotowej zachwycać swoją estetyką, kunsztem i klasą.

To miejsce spełni oczekiwania najbardziej wymagającego mieszkańca, częstując go miejskimi smaczkami z każdej strony. To azyl w centrum wydarzeń, któremu można się poddać i wsłuchać w rytm bicia łódzkiego serca.

Inwestycja Fabryczna 7 znajduje się na Starym Widzewie, ul. Fabryczna 7 (1.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Libre Group Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Fabryczna 7 w sprzedaży 24 nowe mieszkania o powierzchni od 25 do 51 metrów kwadratowych, w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 29 m2 (4 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 25 do 35 m2 (16 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 45 do 51 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Libre Group Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Kamienica leży w tętniącym życiem centrum Łodzi, a jednocześnie tuż przy najstarszym łódzkim parku. Oddalona o 1,5km OFF Piotrkowska oferuje całą gamę możliwości na alternatywnie spędzony czas, położone niedaleko trzy uczelnie gromadzą wokół siebie barwnych ludzi, a Park Źródliska częstuje kojącą zielenią. W takim miejscu po prostu chce się mieszkać! Kamienica przy ul. Fabrycznej 7 znajduje się o krok od obszernego, pełnego pięknej roślinności, drzew i stawów parku Źródliska. To wymarzone miejsce na odpoczynek po pracy, weekendowy piknik czy poranny jogging. W tym najstarszym łódzkim parku znaleźć można wiele pomników przyrody, małą wyspę a także Palmiarnię. To wszystko czeka całe 130m. od Twojego nowego mieszkania! Kamienica położona jest w samym centrum wydarzeń, otoczona unikalną atmosferą, która po prostu przyciąga. Takie inwestycje jak zrewitalizowane tereny Fuzji, odnowione oblicze Księżego Młyna czy innowacyjnie zaprojektowany kompleks OFF Piotrkowskiej to modne miejscówki, pełne atrakcji, możliwości i alternatyw na przyjemnie spędzony czas w mieście, a każda z nich znajduje się bardzo blisko naszej kamienicy! Na wyciągnięcie ręki od kamienicy przy ul. Fabrycznej 7 jest również edukacja na najwyższym poziomie oraz wiele ciekawych miejsc pracy. 200m. stąd znajduje się legendarna Łódzka Szkoła Filmowa ściągająca do siebie artystów z całej Polski, niedużo dalej Uniwersytet Łódzki i Politechnika. W podobnej odległości leżą także Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Nowe Centrum Łodzi, które oferują pracę i mnóstwo biznesowych możliwości! Oprócz tego, że nasza kamienica jest położona w miejscu spełniającym wszystkie miejskie zachcianki, nie trzeba z niej wychodzić by spełnić kilka z nich. Życie w kamienicy to niepowtarzalne doświadczenie, które budzi prawdziwe poczucie estetyki, uwodzi zabytkową architekturą i zachwyca przestrzenią. To wspaniałe miejsce, które trzyma w sobie ducha czasu i ponadczasową klasę, a to wszystko w najlepszej formie dzięki profesjonalnej rewitalizacji.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fabryczna 7?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fabryczna 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Fabryczna 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fabryczna - Kilińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fabryczna 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryczna 7 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi w odległości 70 m, Technikum Nr 3 w odległości 260 m, Niepubliczne Przedszkole na Księżym Młynie w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryczna 7 w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.07.2022
Data aktualizacji: 21.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Widzewie

Oferty na Starym Widzewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: