Debiut IV

Mieszkania na sprzedaż ul. Dybowskiego, oferowane bezpośrednio przez Inpro S.A.

Pruszcz Gdański, ul. Dybowskiego

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 104 oferty w najbliższej okolicy!

Debiut IV

6 zdjęć

Debiut IV
Debiut IV
Debiut IV
Debiut IV

Najbliższe inwestycje

 • Andromeda
  od: 7 900 zł/m2

  Andromeda

  Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K.

  Mieszkanie Rotmanka, gdański
  ul. Raciborskiego
  0.5 km od Gdańska
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 24-82 m2
  • Mieszkań: 104
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Opis Inwestycji

Osiedle Debiut powstaje przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach trzech etapów inwestycji powstanie 11 nowoczesnych budynków z windami. Pierwsza faza projektu została już zakończona. Na terenie osiedla zaprojektowano boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw i liczne tereny rekreacyjne. W bliskiej odległości władze miasta wybudowały zagospodarowany zbiornik wodny.

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczą miejscowością doskonale skomunikowaną z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują szkółki sportowe, baseny, lodowisko w okresie zimowym, kina, żłobki i przedszkola. W mieście rozwija się wiele prestiżowych firm.

Wygodnie i funkcjonalnie

W podziemiach każdego budynku powstanie hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Wokół budynków zaplanowano także naziemne miejsca postojowe dla mieszkańców oraz miejsca ogólnodostępne. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w nowoczesne windy. Aby zwiększyć komfort mieszkańców w budynkach zaprojektowano eleganckie korytarze, klatki schodowe oraz pomieszczenia na jednoślady i piwnice.

Aktywnie i zdrowo

Na terenie osiedla powstało (zgodnie ze sprawdzonym przez INPRO standardem) wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych, duży plac zabaw dla najmłodszych, tereny rekreacyjne oraz przestrzenie dla najmłodszych dzieci z piaskownicami i ławkami dla opiekunów. Znajdują się tu również ogólnodostępne miejsca dla rowerów. W bliskiej odległości od Osiedla Debiut władze miasta wybudowały zagospodarowany zbiornik wodny.

Spokojnie i bezpiecznie

Spokój i bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom nowoczesny i jednocześnie niedrogi w utrzymaniu system monitoringu. W każdym mieszkaniu zostanie zainstalowany także domofon, z możliwością podłączeniu video domofonu. Przy wjeździe na teren osiedla został zamontowany szlaban wjazdowy - sterowany automatycznie na pilota.

Przytulnie i funkcjonalnie

Wszystkie mieszkania w ramach inwestycji zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Dzięki funkcjonalnym projektom poszczególnych pomieszczeń wszyscy nabywcy będą mogli szybko i komfortowo urządzić swoje wymarzone mieszkanie. Na najwyższych piętrach zaplanowano budowę największych lokali.

Słoneczne balkony i duże ogrody

Do mieszkań zaplanowanych w ramach inwestycji zaprojektowano także szerokie i słoneczne balkony oraz loggie. Właściciele mieszkań na parterze mogą natomiast cieszyć się dużymi, zielonymi ogrodami, których powierzchnia osiągnie nawet 200 m2.

Wysoka jakość

Przy budowie osiedla zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały. W trzech etapach nowoczesnej inwestycji powstanie 11 budynków, w których oddanych zostanie w sumie 287 mieszkań. I etap osiedla jest już zrealizowany. Planowany termin zakończenia budowy II i III etapu to odpowiednio październik 2019 roku i 2020 roku. Dzięki szczególnej dbałości o najmniejsze detale osiedle stanie się komfortowym miejscem do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Części wspólne

Na terenie osiedla powstała wyjątkowa strefa rekreacyjna, w której wybudowano duże boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw dla najmłodszych. Dodatkowym atutem jest drewniana wiata, pod którą znajdują się stoliki oraz miejsca relaksu i wspólnego spędzania czasu

Inwestycja Debiut IV znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Dybowskiego (0.7 km od Gdańska), została zrealizowana przez Inpro S.A.

Inwestycja Debiut IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Debiut IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inpro S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Debiut IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Debiut IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Debiut IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Bursztynowe.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Debiut IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Debiut IV w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.06.2017
Data aktualizacji: 06.05.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: