GARDEN HOUSE III

GARDEN HOUSE III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIndomex

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji GARDEN HOUSE III dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
F1.2.2
3
72,76 m²
1
502 044 zł6 900 zł/m²

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

GARDEN HOUSE III

GARDEN HOUSE III to zespół mieszkalny zaprojektowany z troską o wygodę mieszkańców. Teren o powierzchni 2500 m 2 został zagospodarowany przestrzeniami zielonymi oraz ogródkami apartamentów na parterze. Osiedle charakteryzuje wysoki poziom realizacji. Elewacje budynków wykonane w systemie STO z okładzinami ceramicznymi oraz okna o wysokich parametrach cieplnych i akustycznych zapewniają estetykę i komfort. Wysoki poziom wykończenia utrzymany jest w częściach wspólnych obiektów.Oferowane 24 apartamenty o powierzchni użytkowej od 40 do 85 metrów kwadratowych dostosowane są do oczekiwań mieszkańców. Każdy z lokali dysponuje balkonem i charakteryzuje się przestronnymi wnętrzami. Bezpieczeństwo gwarantuje funkcjonalny garaż podziemny.GARDEN HOUSE III znajduje się w zielonym otoczeniu szczecińskiego Warszewa. Blisko centrum miasta i rozległych terenów zielonych. Północna dzielnica Szczecina zapewnia bezpośredni dostęp do szerokiego wachlarza usług oraz komunikację w każdym z kierunków.Jeśli szukasz atrakcyjnego i wygodnego apartamentu z zachowaniem kameralnego charakteru zabudowy i niebanalną architekturą – GARDEN HOUSE III jest miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Inwestycja GARDEN HOUSE III znajduje się na Warszewie, ul. Szczecińska (4.8 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Indomex.

Inwestycja GARDEN HOUSE III jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji GARDEN HOUSE III pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 73 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Indomex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 200 do 300 zł/m².

Lokalizacja inwestycji GARDEN HOUSE III

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji GARDEN HOUSE III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji GARDEN HOUSE III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszewo Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji GARDEN HOUSE III znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: STONOGA w odległości 100 m, Ośrodek-Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w odległości 300 m, Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji GARDEN HOUSE III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji GARDEN HOUSE III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Renvie, w odległości 280 m znajduje się Natka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji GARDEN HOUSE III w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 24.05.2019

Data aktualizacji: 03.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie