Mieszkania przy Baczyńskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HYDROPOL

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 277 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Aria V(0.6 km dalej)

  wołomiński, Marki, ul. Tęczowa (2.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 2 899 brutto/m2
  Aria V
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 67 - 125 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Aria
 • Osiedle Makówko(1.8 km dalej)

  wołomiński, Marki, ul. Okólna 47C (0.7 km od Warszawy)
  Osiedle Makówko
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 52 - 94 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  SPC 1 SP. z o.o.
 • Słoneczna Marki(2.4 km dalej)

  wołomiński, Marki, ul. Słoneczna 3C (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 650/m2
  Słoneczna Marki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 152
  Powierzchnia: 31 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Tryboń PPI

Opis Inwestycji

8 mieszkań bezczynszowych w dwóch budynkach położonych w Markach 1 km od głównej ul. Piłsudskiego, przy nowo powstałej gminnej ulicy Krzysztofa BaczyńskiegoKażde mieszkanie składa się z parteru, piętra (plus poddasze nie wliczone do powierzchni użytkowej). Do każdego lokalu przynależą 2 miejsca parkingowe i ogródek.Media: woda miejska, prąd, gaz, szambo każdy swoje 8 m3, kanalizacja planowana na koniec 2018 r.W każdym lokalu jest piec wiszący kondensacyjny dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe i grzejniki.

Inwestycja Mieszkania przy Baczyńskiego znajduje się w Markach, ul. Baczyńskiego (2.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera HYDROPOL.

Inwestycja Mieszkania przy Baczyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania przy Baczyńskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 87 do 106 metrów kwadratowych w cenie od 3 679 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HYDROPOL przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: po dwa dla każdego lokalu.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania przy Baczyńskiego

Bliskość puszczy słupeckiej – cisza, spokój, świeże powietrze. Obwodnica marek termin oddania jesień 2017 r. Prężnie działające władze administracyjne – dużo inwestycji! Pierwsza strefa biletowa – kila linii – połączenie bezpośrednie z metrem Bliskość do II stacji metra -25 minut Szkoła podstawowa – 5 minut Przedszkole - 3 minuty Sklep spożywczy – 2 minuty Apteka 1,2 km Centrum handlowe Prima (CCC, Media Markt, Kakadu, Apteka, Piotr i Paweł) 1,2 km

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 850 metrów od inwestycji Mieszkania przy Baczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny HALLERA 02 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania przy Baczyńskiego znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Krasnal w odległości 550m, Przedszkole Niepubliczne nr 5 Jutrzenka w odległości 700m, Oliver D.Smithson Spółka Jawna w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Szymański Piotr, lek. med. Spec. neurolog. Gabinet, w odległości 1050 m znajduje się Centrum Medyczne Marki, w odległości 1300 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Lekarska .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1650 m znajduje się Exo Fitness, w odległości 1700 m znajduje się Your Fitness-Woman Club.

Data publikacji: 11.04.2017

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie