Apartamenty przy Wiśle

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHSD Inwestycje

Ceny od: 10 332 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Wiśle dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU3
186,4 m²
Parter
1 925 885 zł10 332 zł/m²
LU4
259,3 m²
Parter
2 519 618 zł10 332 zł/m²

Opis Inwestycji

Bliskość centrum i niezwykła okolica to główne zalety mieszkań w Krakowie przy ulicy Kącik. Nasza nowa inwestycja zlokalizowana jest właśnie w tym klimatycznej rejonie. Przy ulicy Kącik 10 powstanie reprezentacyjny, nowoczesny apartament. Trzypiętrowy budynek składać się będzie z 72 mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych o metrażach od 23,40m2 do 84,54 m2. W ofercie znajdą Państwo również 4 frontowe lokale usługowe. Apartamentowiec swoją architekturą świetnie wpisuję się w dzielnice Stare Podgórze. Mieszkania sąsiadują z licznymi obiektami historycznymi takim jak: Plac Bohaterów Getta (90m.), Muzeum „Apteka pod Orłem” (150m.), Ośrodek dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cicoteka (500m.) oraz Fabryka Oskara Schindlera (600m.). Bliskość wspomnianych obiektów kulturalnych podkreśla walory lokalizacyjne inwestycji. Idealnym miejscem do rekreacji są zlokalizowane w pobliżu bulwary wiślane, które zapewniają ponadto połączeni z dzielnicą Kazimierz – Bulwar Podolski (500 m). Bogata infrastruktura otaczająca inwestycję przy ulicy Kącik 10, to liczne sklepy, restauracje oraz nowoczesne biurowce (przy Placu Bohaterów Getta i Zabłociu). Nieco ponad kilometr od apartamentu znajduje się również Krakowska Akademia Frycza Modrzewskiego.Dla podniesienia komfortu mieszkańców w apartamentowcu znajdzie się patio, recepcja oraz dwie nowoczesne, przestronne windy. Część podziemna budynku zostanie przeznaczona na halę garażową. Poza miejscami postojowymi w podziemiach urządzone zostaną komórki lokatorskie. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany oraz zostanie przygotowana instalacja pod monitoring. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Informacja w biurze sprzedaży! Mieszkania w dzielnicy Podgórze w Krakowie to świetna inwestycja kapitału. Media: Ogrzewanie - miejskie/gazowe. Ciepła woda - miejska/gaz. Instalacje: elektryczna, wod-kan, TV, domofon, internet, monitoring. Grunt - własność. Termin zakończenia budowy I kwartał 2019 r.

Inwestycja Apartamenty przy Wiśle znajduje się na Podgórzu, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera HSD Inwestycje.

Inwestycja Apartamenty przy Wiśle została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Wiśle pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 186 do 259 metrów kwadratowych w cenie od 10 332 zł za metr kwadratowy.

Deweloper HSD Inwestycje przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 3000 zł/m2 brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
wysoki standard części wspólnych: granit, szkło hartowane, stal nierdzewna, portier, patio przez wszystkie kondygnacje.
Elewacja
klinkier/silikonowa/silikatowa.
Stolarka okienna
PCV 3 komorowe.
Posadzka
wylewka
Ściany
-zewnętrzne: pustak + żelbet, -działowe: pustak, -wewnętrzne, sufity: tynk gipsowy.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 42000zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 186 do 259 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 925 885 do 2 519 618 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 10 332 zł/m².
Opis płatności:płatność w 5 transzach.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy Wiśle

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Plac Bohaterów Getta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 35 w odległości 500m, Gimnazjum Nr 34 w odległości 650m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się BALACHOWSKA M., MGR FARM. APTEKA, w odległości 300 m znajduje się VENA-VITA. APTEKA INTERNETOWA, w odległości 300 m znajduje się SUPRA SC. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się BANK BPH. BANKOMAT, w odległości 200 m znajduje się Galicja Po Kolei, w odległości 200 m znajduje się Jadłodajnia Wczoraj i Dziś.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się FLEX Sport&Health Club, w odległości 400 m znajduje się Active Woman Studio Promocji Zdrowia i Urody, w odległości 500 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Parbat.

Data publikacji: 17.08.2016

Data aktualizacji: 28.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie