Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Odlewnicza Apartments

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Odlewnicza, oferowane bezpośrednio przez

Hammak

Kraków, Krowodrza, ul. Odlewnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Odlewnicza ApartmentsOdlewnicza Apartments

11 zdjęć

Odlewnicza Apartments
Odlewnicza Apartments
Odlewnicza Apartments
Odlewnicza Apartments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc) : zewnętrzne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Odlewnicza Apartments logo

Odlewnicza Apartments to wyjątkowy projekt dewelopera Hammak, który charakteryzuje się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami architektoniczno-budowlanymi oraz atrakcyjną lokalizacją, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Inwestycja „Odlewnicza Apartments” zlokalizowana jest w Krakowie przy cichej ulicy Odlewniczej w sąsiedztwie niskiej zabudowy i licznych terenów zielonych. Inwestycja posiada znakomity dojazd do Starego Miasta jak i głównych tras wylotowych z miasta. Prezentowane osiedle to projekt, który łączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia i kameralne otoczenie sąsiadujących zabudowań. Okolica obfituję w różnorodne udogodnienia i ciekawe tereny rekreacyjne.

Deweloper Hammak realizuje inwestycje składającą z dwunastu trzykondygnacyjnych budynków, w których znajdować się będą łącznie 24 lokale (20 lokali mieszkalnych, 4 lokale usługowe).

Deweloper w swojej ofercie posiada:

* 12 parterowych apartamentów (w tym 4 o statusie lokalu usługowego) o powierzchni użytkowej około 85 m2 do których przynależeć będą ogrody o zróżnicowanej powierzchni od 68 m2 do około 258 m2.

* 12 dwupoziomowych apartamentów zlokalizowanych na I i II piętrze o powierzchni użytkowej od około 151 m2 do około 154 m2, do których to apartamentów przynależeć będzie dodatkowa powierzchnia w postaci ,,strychów” o powierzchni mierzonej po podłodze od 28 m2 do ok. 42 m2 co daje łączną powierzchnie każdego dwupoziomowego apartamentu od około 179 m2 do 197 m2.

Do każdego z dwupoziomowych apartamentów przylegać będą 4 balkony o łącznej powierzchni ok. 20,32 m2.

Na terenie inwestycji zaprojektowano 46 miejsc zewnętrznych sprzedawanych jako wyłączne prawo do korzystania wraz z przygotowaną infrastrukturą umożliwiającą montaż ładowarek do ładowania samochodów elektrycznych, oraz ogólnodostępną dla mieszkańców rowerownią.

Inwestycja Odlewnicza Apartments znajduje się w Krowodrzy, ul. Odlewnicza (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Hammak.

Inwestycja Odlewnicza Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Odlewnicza Apartments nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Hammak przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Odlewnicza Apartments?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Odlewnicza Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1390 metrów od inwestycji Odlewnicza Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Odlewnicza Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Odlewnicza Apartments znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej w odległości 369 m, szkoła w odległości 380 m, Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w odległości 616 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Odlewnicza Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny - Kalukin w odległości 204 m, Scanmed S.A. w odległości 737 m, Klinika Genesis w odległości 863 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Odlewnicza Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 256 m znajduje się O!, w odległości 384 m znajduje się Żabka, w odległości 414 m znajduje się Fitness Platinium.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Odlewnicza Apartments w odległości 430 m znajduje się boisko / kort, w odległości 439 m znajduje się boisko / kort, w odległości 576 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.05.2022
Data aktualizacji: 23.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023