HELLO ZAGÓRZE!

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupaHELLO

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 226 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • HELLO ZAGÓRZE! Etap II(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, ul. Zaruskiego (4.7 km od centrum Sosnowca)
  HELLO ZAGÓRZE! Etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 39 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  GrupaHELLO
 • Apartamenty Słoneczne - 4 Etap(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, ul. Klimontowska (4.5 km od centrum Sosnowca)
  Ceny od: 5 140/m2
  Apartamenty Słoneczne - 4 Etap
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 62 - 68 m2
  Liczba pokoi: 3
  ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Szukasz mieszkania, w którym każda chwila będzie przyjemnością? Dobrze trafiłeś! W HELLO Zagórze! mamy wszystko czego potrzebujesz – komfortowo zaprojektowane wnętrza, doskonałą jakość wykończenia oraz nowoczesną architekturę osiedla, która wpisuje się w najnowsze trendy w budownictwie. Wszystko po to, by Twoje mieszkanie dawało Ci radość i poczucie bezpieczeństwa.Sprawdź co jeszcze może zaoferować Ci nowoczesne osiedle HELLO ZAGÓRZE! Zadzwoń do nas i poznaj naszą wyjątkową ofertę!

Inwestycja HELLO ZAGÓRZE! znajduje się w Sosnowcu, ul. Zaruskiego (5 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez dewelopera GrupaHELLO.

Inwestycja HELLO ZAGÓRZE! została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji HELLO ZAGÓRZE! pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 47 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GrupaHELLO przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji HELLO ZAGÓRZE!

Nasze nowoczesne osiedle budujemy w zielonej okolicy Zagórza, przy parku Środula! Taka lokalizacja pozwala mieszkańcom oderwać się od zgiełku miasta i jednocześnie zapewnia szybką komunikację z centrum Sosnowca!

Sosnowiec to miasto na prawach powiatu leżące w Zagłębiu Dąbrowskim, na terenie woj. śląskiego. Należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Mieszka tu ok. 211 000 osób, a obszar Sosnowca wynosi 91 km2. Krajobraz miasta to głównie zabudowa z lat 70 i 80-tych gdzie po za wysoką zabudową wielorodzinną wyrastają nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują głównie budynki w stylu barokowym. Sosnowiec ma pełną infrastrukturę społeczną. Zaplecze oświatowe tworzą m.in. 32 szkoły podstawowe, 2 szkoły gimnazjalne i przeszło 20 szkół ponadgimnazjalnych. Są tu cztery szpitale i działa ponad 80 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą – otwarty jest wtedy stok narciarski. W wolnym czasie mieszkańcy mają do wyboru m.in. dwa kina, teatr, centrum sztuki. Nie ma tu także problemów z zakupami – w Sosnowcu są dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze centra. Miasto cieszy się świetną lokalizacją.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji HELLO ZAGÓRZE! mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji HELLO ZAGÓRZE! znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Pekin.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji HELLO ZAGÓRZE! znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PrzedszkoleMiejskie Nr 45 w Sosnowcu w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w Sosnowcu w odległości 360 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji HELLO ZAGÓRZE! składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Kaufland, w odległości 400 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji HELLO ZAGÓRZE! w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.03.2018

Data aktualizacji: 02.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie