Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

HELLO ZAGÓRZE!

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zaruskiego, oferowane bezpośrednio przez

GrupaHELLO

Sosnowiec, ul. Zaruskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 497 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

HELLO ZAGÓRZE!HELLO ZAGÓRZE!

4 zdjęcia

HELLO ZAGÓRZE!
HELLO ZAGÓRZE!
HELLO ZAGÓRZE!
HELLO ZAGÓRZE!

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

Szukasz mieszkania, w którym każda chwila będzie przyjemnością? Dobrze trafiłeś! W HELLO Zagórze! mamy wszystko czego potrzebujesz – komfortowo zaprojektowane wnętrza, doskonałą jakość wykończenia oraz nowoczesną architekturę osiedla, która wpisuje się w najnowsze trendy w budownictwie. Wszystko po to, by Twoje mieszkanie dawało Ci radość i poczucie bezpieczeństwa.

Sprawdź co jeszcze może zaoferować Ci nowoczesne osiedle HELLO ZAGÓRZE! Zadzwoń do nas i poznaj naszą wyjątkową ofertę!

Inwestycja HELLO ZAGÓRZE! znajduje się w Sosnowcu, ul. Zaruskiego (5 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez GrupaHELLO.

Inwestycja HELLO ZAGÓRZE! została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji HELLO ZAGÓRZE! nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GrupaHELLO przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nasze nowoczesne osiedle budujemy w zielonej okolicy Zagórza, przy parku Środula! Taka lokalizacja pozwala mieszkańcom oderwać się od zgiełku miasta i jednocześnie zapewnia szybką komunikację z centrum Sosnowca!

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji HELLO ZAGÓRZE!?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji HELLO ZAGÓRZE! mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 175 metrów od inwestycji HELLO ZAGÓRZE! znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Rondo Jana Pawła II.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji HELLO ZAGÓRZE! znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji HELLO ZAGÓRZE! znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 45 w odległości 250 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w odległości 255 m, VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w odległości 343 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji HELLO ZAGÓRZE! jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Anet-Med w odległości 772 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 843 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji HELLO ZAGÓRZE! składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 179 m znajduje się Biedronka, w odległości 255 m znajduje się Kaufland, w odległości 306 m znajduje się Cukiernia piekarnia "Maciuś".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji HELLO ZAGÓRZE! w odległości 197 m znajduje się ArcelorMittal Park, w odległości 283 m znajduje się boisko / kort, w odległości 346 m znajduje się Stadion ArcelorMittal Park.

Data aktualizacji: 02.12.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023