Inwestycja Niska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Niska, oferowane bezpośrednio przez GRUPA UNIBUD

Łódź, Widzew, ul. Niska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja Niska

11 zdjęć

Inwestycja Niska
Inwestycja Niska
Inwestycja Niska
Inwestycja Niska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynek przy ul. Niskiej 11/15 to doskonała lokalizacja w centrum miasta. Jest to również idealna propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania obiektu.

Inwestycja przy ul. Niskiej 11/15 powstała z dbałością o przemyślane rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesne rozwiązania materiałowe, a także z zachowaniem najwyższej jakości wykonania zarówno części wspólnych budynku jak i stanu deweloperskiego oferowanych w inwestycji lokali.

Pozostałe w ofercie mieszkania to 2 lub 3 sypialnie [w większości zorientowane na wschód], pokój dzienny

z balkonem [zorientowany na południowy zachód], kuchnia jako oddzielne pomieszczenie z oknem i spiżarnią lub jako aneks kuchenny oraz łazienka [szczególnie przestronna w mieszkaniach o powierzchni 93 metrów kwadratowych] i osobne pomieszczenie toalety.

Duże, ciepłe okna maksymalnie doświetlają przestrzeń mieszkań co w połączeniu z korzystnym usytuowaniem względem stron świata zapewnia komfortowe, przyjazne, idealne do zamieszkania warunki.

Budynek jest kameralnym obiektem z 28 mieszkaniami.

Pod budynkiem znajduje się kondygnacja garażu wielostanowiskowego z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Z poziomu terenu dostępne są 3 samodzielne garaże jednostanowiskowe zamykane niezależnymi bramami. W ofercie pozostały jeszcze 2 garaże.

Na parterze budynku, od frontu zlokalizowano 3 lokale użytkowe i 1 lokal użytkowy dostępny od podwórka.

Grunt, na którym posadowiony został budynek stanowi własność, a nie jest przedmiotem użytkowania wieczystego co oznacza, że nabywca lokalu staje się również właścicielem udziału w gruncie, proporcjonalnie - w zależności od stosunku powierzchni lokalu do powierzchni użytkowej budynku.

Numer Księgi Wieczystej:

LD1M/00048237/2

Na realizację inwestycji zaciągnęliśmy kredyt inwestycyjny, w związku z czym każdy nasz Klient otrzymuje Promesę wydaną przez bank o zgodzie na bezobciążeniowe wydzielenie nabywanej nieruchomości.

Inwestycja Inwestycja Niska znajduje się w Widzewie, ul. Niska (2.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GRUPA UNIBUD .

Inwestycja Inwestycja Niska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja Niska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli GRUPA UNIBUD przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 25000 zł.
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Obiekt zlokalizowany w Łodzi przy ul. Niskiej 11/15. Jest to lokalizacja w pobliżu skrzyżowania Marszałków - Al. Piłsudskiego z Al. Śmigłego-Rydza [lokalizacja to tzw. Stary Widzew]. Lokalizacja ta zapewnia swobodną komunikację zarówno samochodową jak i transportem miejskim ze względu na bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych; bezpośrednio po ulicy Niskiej nie jeździ komunikacja miejska, a ulica Niska jest krótką ulicą – sięga od Al. Piłsudskiego do ul. Zbiorczej więc natężenie ruchu samochodowego również jest niewielkie dzięki czemu ul. Niska jest spokojna i cicha. Pomimo że lokalizacja budynku przypada na centrum Łodzi, które obarczone jest specyficzną zabudową w postaci kamienic to w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również stosunkowo nowe budynki mieszkalne wielorodzinne – bloki. Sąsiednia zabudowa wielorodzinna tworząc pewnego rodzaju 'ekrany' zapewnia ograniczenie hałasu, który mógłby być spowodowany bliskim sąsiedztwem głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. W bardzo bliskiej odległości od budynku przy ul. Niskiej 11/15, tuż za ulicą Zbiorczą znajduje się Park nad Jasieniem zapewniający miejsce do aktywnego wypoczynku mieszkańców. W pobliżu ul. Niskiej znajdują się różnego rodzaju usługi i sklepy oraz w niedalekiej odległości Centrum Handlowe 'Tulipan'. Z inwestycji jest dobry dojazd do uczelni wyższych znajdujących się w Łodzi, w tym publicznych. W sąsiedztwie inwestycji przy ul. Niskiej 11/15 znajdują się również placówki oświatowe niższych szczebli, między innymi przedszkola.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja Niska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja Niska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Inwestycja Niska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piłsudskiego - Śmigłego-Rydza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja Niska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Niska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 83 w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja Niska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 310 m, Ośrodek Pediatryczny im. dr J. Korczaka - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi w odległości 310 m, Ośrodek Pediatryczny im. dr. Janusza Korczaka w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja Niska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się skrzypek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Niska w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: