Krowodrza Fort - lokale

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Matejek

Ceny od: 9 000 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Krowodrza Fort - lokale dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
L2
330,57 m²
-
2 975 130 zł9 000 zł/m²
L3
220,59 m²
-
1 985 310 zł9 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Warto tu mieszkaćInwestycja Krowodrza Fort jest polecana przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkiej komunikacji z centrum miasta.- ceny od 8100 zł/m2,- własność gruntu,- rachunek powierniczy zamknięty,- bliskość terenów zielonych (park Krowoderski, park im. Stanisława Wyspiańskiego, planty Krakowskie),- całodobowy monitoring,- miejsca postojowe w dwupoziomowym garażu podziemnym,- duży wybór komórek lokatorskich w garażu podziemnym,- miejsca rowerowe zarówno na zewnątrz jak i w garażu podziemnym inwestycji,- doskonałe połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta,- nowoczesna architektura,- funkcjonalne układy mieszkań,- wszystkie mieszkania z balkonami lub tarasami,TERMIN REALIZACJI IV KWARTAŁ 2021.

Inwestycja Krowodrza Fort - lokale znajduje się na Krowodrzy, ul. Pod Fortem 2G (2.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa Matejek.

Inwestycja Krowodrza Fort - lokale jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Krowodrza Fort - lokale pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 221 do 331 metrów kwadratowych w cenie od 9 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Grupa Matejek przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 221 do 331 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 1 985 310 do 2 975 130 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Krowodrza Fort - lokale

Dzielnica Krowodrza Górka, w której zlokalizowana jest inwestycja Krowodrza Fort, to jedna ze starszych dzielnic Krakowa. Ulica Pod Fortem to miejsce bezpośrednio sąsiadujące z murami dawnego fortu. Niedaleko inwestycji znajduje się Park Krowoderski oraz mniejszy Stary Park (park im. Wyspiańskiego). Zapewnia to możliwość spędzania wolnego czasu aktywnie i w zielonym otoczeniu. Krowodrza Górka bezpośrednio graniczy z dzielnicą Stare Miasto. Stąd też jest to miejsce najbliższe centrum miasta. Lokalizacja inwestycji Krowodrza Fort jest idealną bazą wypadową. Ulica Władysława Łokietka jest jedną z głównych ulic prowadzącą do centrum miasta, dlatego też mieszkańców Krowodrzy Fort dzielić będzie parę minut od Rynku Głównego w Krakowie. Park Krowoderski ma wiele do zaoferowania: jest przyjazny dla rodzin z dziećmi, zwierząt (duży wybieg dla psów), rowerzystów, rolkarzy oraz innych zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Boiska do siatkówki, piłki nożnej czy koszykówki dają możliwość spędzenia czasu wspólnie ze znajomymi, czy rodziną w sąsiedztwie miejsca zamieszkania – wystarczy pięć minut spacerem, by dotrzeć do parku. Ponadto w parku znajdują się maszyny do ćwiczeń siłowych – rowerki, sztangi i inne drabinki. Stary Park, czyli inaczej park im. Stanisława Wyspiańskiego znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Powstały na byłym, zasypanym austriackim forcie (stąd jego wygląd) tworzy idealne miejsce na popołudniowy spacer z rodziną (plac zabaw), czy zwierzakiem. Dla osób, które weekendami planują większe wypady poza miasto idealnym rozwiązaniem będzie Szlak Orlich Gniazd, który rozpoczyna się tuż przy obecnej pętli tramwajowej i przez Młynówkę Królewską prowadzi do Ojcowa.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krowodrza Fort - lokale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Krowodrza Fort - lokale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wybickiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krowodrza Fort - lokale znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Wesoły Zakątek w odległości 110 m, Młodzieżowy Dom Kultury im. Św. Jadwigi w odległości 180 m, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krowodrza Fort - lokale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krowodrza Fort - lokale składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 240 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krowodrza Fort - lokale w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.10.2019

Data aktualizacji: 06.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie