Siedlecka 60

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Soho 18(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza (4.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 105/m2
  Soho 18
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 33 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Szwedzka 4(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Szwedzka 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 46 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SP Invest
 • Praga Deco(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza (5 km od centrum Warszawy)
  Praga Deco
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 97
  Powierzchnia: 35 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 34 oferty
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Projekt zakłada budowę budynku wielorodzinnego V piętrowego wyposażonego w wygodną i nowoczesną windę oraz miejsca postojowe dla samochodów zlokalizowane na poziomie -1 oraz parterze budynku. Postawiliśmy na przyjazne i funkcjonalne rozwiązania, zapewniające użytkownikom komfort mieszkania oraz bezpieczeństwo. Elewacja budynku wykończona będzie tynkiem mineralnym i miejscami okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku w wodę, prąd i gaz zapewnią sieci miejskie. Potrzeby C.O i C.W. zapewni własna kotłownia gazowa.W budynku zaprojektowano 31 mieszkań z dużymi oknami i komfortowymi rozkładami o powierzchni od 26 do 80 m2, wszystkie mieszkania będą wyposażone w balkony a mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadac będą tarasy o powierzchni do 32 m2. Parter budynku przeznaczyliśmy na garaż z miejscami parkingowymi oraz mieszkanie z własnym ogródkiem. Na piętrach od 1 do 5 znajdują się lokale mieszkalne od 1 do 4 pokojowych.

Inwestycja Siedlecka 60 znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Siedlecka 60 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwest.

Inwestycja Siedlecka 60 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Siedlecka 60 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: -stanowiska parkingowe w garażu podziemnym na jeden samochód w cenie 25 000zł, -stanowiska parkingowe w garażu podziemnym wraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi w cenie 30 000zł, -stanowiska parkingowe w garażu na parterze na dwa samochody na platformie parkingowej zależnej w cenie 32 000zł..
Udogodnienia: monitoring, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Siedlecka 60

Miejsce jest idealne dla ludzi ceniących spokój a jednocześnie bliskość tętniącego życiem miasta. Budynek realizowany jest w pobliżu centrum handlowego Wileńska, hipermarketu Tesco oraz innych punktów usługowych oraz handlowych.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Siedlecka 60 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Siedlecka 60 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kawęczyńska-Bazylika 54.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Siedlecka 60 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 w odległości 200 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 w odległości 200 m, Specjalny Ośrodek Wychowawczy CARITAS Diecezji Warszawsko Praskiej w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Siedlecka 60 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 230 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Siedlecka 60 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Kaufland, w odległości 510 m znajduje się Pelcowizna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Siedlecka 60 w odległości 160 m znajduje się DOSiR „Prawy Brzeg” Boisko piłkarskie, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.02.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie