Solea Mokotów

Mieszkania przy Wyścigach

Mieszkania na sprzedaż ul. Bartłomieja, oferowane bezpośrednio przez Gilmerton Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Bartłomieja 2
Solea Mokotów

9 zdjęć

Solea Mokotów
Solea Mokotów
Solea Mokotów
Solea Mokotów

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Solea Mokotów dostępnych jest 27 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Certyfikat BREEAM na poziomie Very Good na etapie projektowania.

SOLEA to butikowa inwestycja składająca się z dwóch czteropiętrowych budynków, mieszczących 91 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Do wszystkich lokali – od kameralnych, 25 metrowych 1-pokojowych typu studio po największe, ponad 140 metrowe 6-pokojowe – przynależeć będzie przestrzeń zewnętrzna: loggia, balkon, taras lub ogródek. Całodobowa portiernia, wewnętrzne patio i plac zabaw oraz wygodny podziemny parking – to wszystko sprawia, że SOLEA to wyjątkowa, komfortowa i bezpieczna przestrzeń do życia; przyjazny zielony punkt na mapie wielkomiejskiej, tętniącej życiem dzielnicy. Planowany termin ukończenia inwestycji: I kwartał 2024 roku.

Modernistyczna prostota, elegancja i funkcjonalność – tak opisać można projekt dwóch budynków, składających się na inwestycję Solea. Kameralna, czteropiętrowa zabudowa o kaskadowym układzie i stonowanej kolorystyce harmonijnie wpisuje się w otoczenie, a wysoka jakość materiałów i dbałość o standard wykończenia zagwarantuje trwałość i estetykę budynków na lata.

Wnętrza budynków zaprojektowane zostały z troską o każdy detal. Mieszkańców i ich gości witać będzie reprezentacyjny hol z całodobową recepcją. Wykończenie części wspólnych wykonane będą z trwałych, estetycznych surowców – kamienia naturalnego, szkła, ceramiki, drewna i metalu.

W sercu inwestycji, między dwoma budynkami, zaplanowano zielony ogród dla mieszkańców. W zaprojektowanej zgodnie z ideą bioróżnorodności przestrzeni znajdą się różne gatunki roślin, przede wszystkim rodzimych gatunków, a także ogródek ziołowy. Budki dla owadów i ptaków umożliwią codzienną obserwację przyrody, a plac zabaw zapewni dzieciom doskonałą rozrywkę.

Inwestycja Solea Mokotów znajduje się na Służewie, ul. Bartłomieja 2 (6.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Gilmerton Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Solea Mokotów w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 97 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 28 m2 (5 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 57 m2 (11 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 82 m2 (8 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 93 do 97 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Gilmerton Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 282 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Kondygnacja 1 (parter) – od około 282 cm (klatka 1 w budynku A) do około 330 cm (klatki 2 i 3 w budynku A oraz klatki 4 i 5 w budynku B), z tolerancją różnicy około 2 cm na warstwę tynku.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 97 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

SOLEA Mieszkania przy Wyścigach zlokalizowana jest na warszawskim Służewcu, w bezpośrednim sąsiedztwie legendarnego Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Dzięki swojej długiej, pełnej emocji historii i unikalnemu klimatowi, to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Służewiec to dynamicznie rozwijająca się dzielnica mieszkaniowa, oferująca wszystko, co niezbędne do komfortowego życia: pełną infrastrukturę komunikacji publicznej, szeroką ofertę handlową i usługową, placówki edukacyjne dla uczniów na każdym etapie kształcenia oraz tereny rekreacyjne. SOLEA powstanie na granicy Służewca Południowego i Ursynowa, u zbiegu kameralnej ulicy Bartłomieja i końcowego odcinka ulicy Bokserskiej. Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone oferują możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aktywnych ucieszą liczne ścieżki rowerowe oraz bliskość OSiR Mokotów, w którym dostępny jest m.in. basen. Studentów i pracowników naukowych ucieszy bliskość filii Uniwersytetu Warszawskiego oraz świetne skomunikowanie z Uczelnią Łazarskiego, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Dojazd do odległych części miasta i śródmieścia zapewni metro, dwie stacje: Ursynów i Służew znajdują się w odległości około 1 km.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Solea Mokotów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Solea Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Solea Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bartłomieja 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Solea Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Solea Mokotów znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 191 w odległości 120 m, PRZEDSZKOLE NR 274 w odległości 220 m, Przedszkole Nr 270 w odległości 550 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Solea Mokotów w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec.

Data publikacji: 28.09.2021
Data aktualizacji: 10.06.2022
Gilmerton Sp. z o.o. logo

Gilmerton Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Elizy Orzeszkowej 14, lokal 106, Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: