Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Solea Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bartłomieja, oferowane bezpośrednio przez

Gilmerton Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Bartłomieja 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 303 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Solea MokotówSolea Mokotów

9 zdjęć

Solea Mokotów
Solea Mokotów
Solea Mokotów
Solea Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 282 do 330 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Kondygnacja 1 (parter) – od około 282 cm (klatka 1 w budynku A) do około 330 cm (klatki 2 i 3 w budynku A oraz klatki 4 i 5 w budynku B), z tolerancją różnicy około 2 cm na warstwę tynku.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Certyfikat BREEAM na poziomie Very Good na etapie projektowania.

SOLEA to butikowa inwestycja składająca się z dwóch czteropiętrowych budynków, mieszczących 91 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Do wszystkich lokali – od kameralnych, 25 metrowych 1-pokojowych typu studio po największe, ponad 140 metrowe 6-pokojowe – przynależeć będzie przestrzeń zewnętrzna: loggia, balkon, taras lub ogródek. Całodobowa portiernia, wewnętrzne patio i plac zabaw oraz wygodny podziemny parking – to wszystko sprawia, że SOLEA to wyjątkowa, komfortowa i bezpieczna przestrzeń do życia; przyjazny zielony punkt na mapie wielkomiejskiej, tętniącej życiem dzielnicy. Planowany termin ukończenia inwestycji: I kwartał 2024 roku.

Modernistyczna prostota, elegancja i funkcjonalność – tak opisać można projekt dwóch budynków, składających się na inwestycję Solea. Kameralna, czteropiętrowa zabudowa o kaskadowym układzie i stonowanej kolorystyce harmonijnie wpisuje się w otoczenie, a wysoka jakość materiałów i dbałość o standard wykończenia zagwarantuje trwałość i estetykę budynków na lata.

Wnętrza budynków zaprojektowane zostały z troską o każdy detal. Mieszkańców i ich gości witać będzie reprezentacyjny hol z całodobową recepcją. Wykończenie części wspólnych wykonane będą z trwałych, estetycznych surowców – kamienia naturalnego, szkła, ceramiki, drewna i metalu.

W sercu inwestycji, między dwoma budynkami, zaplanowano zielony ogród dla mieszkańców. W zaprojektowanej zgodnie z ideą bioróżnorodności przestrzeni znajdą się różne gatunki roślin, przede wszystkim rodzimych gatunków, a także ogródek ziołowy. Budki dla owadów i ptaków umożliwią codzienną obserwację przyrody, a plac zabaw zapewni dzieciom doskonałą rozrywkę.

Inwestycja Solea Mokotów znajduje się na Służewie, ul. Bartłomieja 2 (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Gilmerton Sp. z o.o.

Inwestycja Solea Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Solea Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gilmerton Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

SOLEA Mieszkania przy Wyścigach zlokalizowana jest na warszawskim Służewcu, w bezpośrednim sąsiedztwie legendarnego Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Dzięki swojej długiej, pełnej emocji historii i unikalnemu klimatowi, to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Służewiec to dynamicznie rozwijająca się dzielnica mieszkaniowa, oferująca wszystko, co niezbędne do komfortowego życia: pełną infrastrukturę komunikacji publicznej, szeroką ofertę handlową i usługową, placówki edukacyjne dla uczniów na każdym etapie kształcenia oraz tereny rekreacyjne.

SOLEA powstanie na granicy Służewca Południowego i Ursynowa, u zbiegu kameralnej ulicy Bartłomieja i końcowego odcinka ulicy Bokserskiej. Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone oferują możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aktywnych ucieszą liczne ścieżki rowerowe oraz bliskość OSiR Mokotów, w którym dostępny jest m.in. basen. Studentów i pracowników naukowych ucieszy bliskość filii Uniwersytetu Warszawskiego oraz świetne skomunikowanie z Uczelnią Łazarskiego, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Dojazd do odległych części miasta i śródmieścia zapewni metro, dwie stacje: Ursynów i Służew znajdują się w odległości około 1 km.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Solea Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Solea Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1400 metrów od inwestycji Solea Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Solea Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Solea Mokotów znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w odległości 48 m, szkoła w odległości 106 m, Przedszkole nr 274 w odległości 196 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Solea Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 363 m, Stomad w odległości 478 m, Ósemka w odległości 636 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Solea Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 76 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 205 m znajduje się Żabka, w odległości 305 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Solea Mokotów w odległości 52 m znajduje się boisko / kort, w odległości 89 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 181 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 28.09.2021
Data aktualizacji: 30.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023